Το Vedenie FIA ​​​​zakazuje jazdcom šperky. Lewis Hamilton nesúhlasí

Medzinárodná federácia automobilov (MAAE) vydala vyhlásenie, v ktorom vysvetľuje, či bol kočík nosený alebo nie podľa kombinovaného bezpečnostného protokolu. Zatiaľ ide len o Veľkú cenu Miami.

Zdieľať

Uložiť
Uložené

Zdieľať
Zdieľať článok

Lewis Hamilton sa k novinkám pridal s trojkou hodiniek, s prsteňmi ako perlami na krku.  Verzia FIA šperky jazdcom zakazuje

Zdroj: Getty Images / Bryn Lennon

Medzinárodná automobilová federácia zakazuje jazdcom nosiť šperky pod kombinézou, s čím dlhodobo nesúhlasí Lewis Hamilton. Britský jedenásťročný mladík protestujúci pred veľkým počtom novinárov z Miami s trojkou z IWC Schaffhausen s množstvom otázok bol predvolaný Cartierom ako pilot.

Skontrolujte FIA, či sú slony viac alebo menej prepravované podľa kombinovaného bezpečnostného protokolu. Zatiaľ ide len o Veľkú cenu Miami, ktorá sa koná tento víkend.

Riaditeľ pretekov Niels Wittich v oficiálnej správe všetkým tým uviedol: „Nosenie šperkov počas pretekov môže spôsobiť lekársky zásah, ako aj následná diagnostika a liečba, ak by bola potrebná po nehode. Prítomnosť šperkov môže kvôli riziku zachytenia spomaliť núdzové odstránenie bezpečnostného vybavenia jazdca, ako je prilba, kukla alebo kombinéza.”

Hamilton poznamenal, že ešte svojej karieri nosil v aute náušnice v nose aj v ušiach bez akéhokoľvek problému. Dal najavo, sae sa nariadenie FIA ​​vzoprie aj v prípade, ak by to znamenalo, bude vyhlásený za nespôsobilú súťaž.

7-nýsobný majster sveta v službách tímu Mercedes-AMG Petronas je ochotný podpísať výnimku, aby zbavil zodpovednosť FIA, ale predtým sa musí spojiť s Mohammedom bin Sulayemom (riaditeľ).

Upozorniť na chybu.
Ak si nedostatok v článku alebo máte pripomienky, daj nám vedieť.

Leave a Comment