3 scény v bitcoinech

Najhorší scenár pred Bitcoinom
Najhorší scenár pred Bitcoinom, shutterstock.com/Ahoj, volám sa Jacco

Zužovanie, vojnové lode na Ukrajine, zvyšovanie počtu zmenární a ualšie déležité posledné mesiace masový tovar pre plemená pod Bitcoinom až o 50 %. Takto prepadol sa v minulosti klasifikoval už ako začiatok dlhodobého klesajúceho trendu. Z historického maxima Bitcoin v mínuse nedochádza k výraznému nárastu o 80 %. Čo je to bitcoin Tentocrat?

Optimistický scenár – Bitcoin dno

Optimistický scenár pred Bitcoinom
Optimistický scenár pre bitcoiny, zdroj: tradingview.com

Moje každodenné vyhľadávanie na Bitcoine sa predražilo podpora pásma, ktoré odolávajú už viac ako jeden rok. Bitcoin je pod 30 000 USD bol naposledy ešte v roku 2020. Od vtedy sa vždy počas poklesu cena zastavila na podpora odrovni od 29 000 USD až po 33 000 dolárov. Tento pohyb bol zaznamenaný 2-krát počas tohto roka a počas rokov minulého roka. Toto nie je názov hry pre bitcoiny.

Nastani falošný Pohib

Falošný je bitcoín
Fakeout pohyb a Bitcoine, zdroj: tradingview.com

Nakupujte a inštalujte kryptomeny na Binance, najväčších a najbezpečnejších burzách na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili ľpeciálne zľavy a bonus až 50 USD! Vytvorte si účet cez >>>vôbec nie<<< do maximálne 5 % ročne. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v Tomto Chlanku.

Fakeout, známy tiež ako falošný pohyb, je veľmi častá štruktúra, ktorá sa tvorí na Bitcoine. V tomto scenári je najvhodnejšia situácia v prvom scenári. S ý rozdiel, že cena Bitcoinu krátkodobo poklesne aj pod 29 000 miliónov a následne sa vráti späť. Podobne výmenný kurz pre bitcoiny je menej ako 67 000 dolárov ročne, čo je menej ako 30 000 dolárov za 30 000 dolárov a až 30 % ročne. Cena sa po tomto pohybe stabilizovala na hodnote 35 000 dolárov. V skutočnosti je to správne, skutočná tendencia.

Najhorší pokles pre Bitcoin?

Bitcoin v minulosti nikdy nezaznamenal väčší dropdown, alebo aj pohyb od maxima po minimum o viac ako 80%. Podľa aktuálneho prepočtu je priemerný zisk približne 14 000 dolárov. Všetky práva vyhradené. Tím, oe najznámejšiu kryptomenu preavajú každý rok stále väčší záujem veľkých inštitúcií a fondov, aj likvidita rastie. S nárastom likvidity klesá pravdepodobnosť väčších pohybov, aké sme napríklad videli v minulosti, a teda trh sa môže odstupom času správať menej volatilne. Preto pravdepodobnosť pohybu pod 15 000 miliónov je veľmi málo pravdepodobná. Bitcoin sa ale môže zastaviť na dlhodobo historickom maxime, z ktorého sa v súčasnosti stal silný podporný pod na hladine 20 000 dolárov.

Zhrnutie

Súčasná situácia v teréne nie je veľmi pozitívna a nezáleží na tom, koľko skutočných trendov existuje, aj keď sú vytvorené nejaké mescovie, dátumy splatnosti. V poslednom cykle sa Bitcoin obchodoval 2 roky, čo je veľa spamu zo súboru na historické maximum. Táto mžnosť pomerne lacnej ceny za Bitcoin nám priestor urobiť nový nákup a dať kým, kým sa trh dostane späť do rastúcej trajektórie a profitovať. Inak povedané, najlepšie sa nakupuje, ke je Bitcoin dole.

Prednabíjanie: Robert Kiosaki: „Najväčšia depresia v histórii dozrela“

P sai sa ti tento článok? Dnes zverejňujeme najnovšie informácie (nie sú dostupné) o všetkých kryptomenách. Nasleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové álánky.

Binance


P sai sa ti tento článok? Dnes zverejňujeme najnovšie informácie (nie sú dostupné) o všetkých kryptomenách. Nasleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové álánky.

Binance

Leave a Comment