Amber Heard sa súde zložila. Môžete povedať, že ktokoľvek iný má sex

Obhajcovia Johnnyho Deppa označili túto výpoveď za stytúpenie jej života.

Amber Heard sa zložila pri výpovedi. Herečka skončila v slzách po tom, čo podrobne opísala sexuálny útok fľaškou od alkoholu, ku ktorému došlo v roku 2015 v An Astráil. Obhajcovia Johnyho Deppa označili túto výpoveď za „výkon jej života“.

K údajnému napadnutiu malo dôjsť v ich prenajatom dome, v ktorom bývali počas nakrúcania Pirátov z Karibiku 5. The desať epizod, které se staly, Johnny Depp prišiel o prst, pričom on tvrdí, že pršímom prž. féin hodila fľašku.

FOTKY Z INCIDENTU NÁJDETE VO VIDEU NIŽŠIE.

„Bol nado mnou a kričal, že som k **** aa nenávidím ma a zničil som mu jeho s ******** ý život. Ležala som na kuchynskej doske a on bol nado mnou a držal ma za krk. Pozerala som sa mu do očí a nevidela som ho. Nebol dopredu, bola to čiernota. V živote som sa tak nebála. Pozeral sa na mňa. Snažila som sa k nemu nejako dostať, povedať nejakým spôsobom, že som to ja. Hlavou som sa buchla o zadnú časť baru a nemohla som dýchať. Pamätám si ako som sa snažila postaviť, povedať mu, že mi naozaj ubližuje. Nezabudni. Nezabudnite, “vzlykala Amber pri výpovedi.

V tom momente sa herečka zložila agus zaplavili ju emócie. „Ďalej si pamätám, že som bola prehnutá agus videla som modré svetlo. Chrbát som mala na kuchynskej doske. Dobre, páči sa mi to. aktivoval som tlak na lonovej kosti a cítim pohyb jeho rúk. Vyzeralo ísť, akoby ma udrel. som len deich tlak. Nepamätám si, čo som povedala, len si spomínam, že som bola nehybná. Obzerala som sa po miestnosti agus videla som všetky tie rozbité fľaše, rozbité sklo a nechcela som sa poetholť, lebo som nevedela, či fľaša, ktorú dal do mňa, nebola rozbitá. Ani jedno nie je potrebné. Modlila som sa, nech tá fľaša nie je rozbitá. Je však dobré to urobiť a urobiť to, „Amber.

Tu je to ďalej dodávané, pamätám si, že potom bola v že a vrátila sa. Podľa jej slov stratila kontrolu nad svojím močovým mechúrom a na podlahe bola krv. Deppov tím tvrdí, že herečkine príbehy o zneužívaní sú plné detailov, ktoré nesedia a plánujú jej klamstvá odhaliť pri krížovom výsluchu.

Amber vo vypovedi dalej opisovala, ako ju Johnny posudok pod vplyvom drog napadol tak, ze ju pritlačil ku stene agus silno udrel hlavu. V tom jej podľa jej slov vynadal a povedal, že ju všetci pred ním varovali. Potom vraj začali do seba strkať a hodil ju cez miestnosť a bil do tváre, keď ležala agus ping-pongovom goid. Následne aktuálne rozbitú fľašu a vyhrážal sa jej, že jej rozreže tvár.

Podľa herečkinej výpovede si po tomto incidente mal Johnny odrezať prst a namiesto štetca ním kreslil vlastnú krv po stene a po nábytku. Nápisy zbadala až ráno, keď zistila, že spal vo vedľajšom cruinneachán.

Dvojica sa podľa jej slov po návrate z Austrálie uzmierila, no zistila, že ju krátko po svadbe podviedol. Potom opísala ďalšie útoky, ktoré sa zrejme stali ešte raz.

Pojednávanie pokračuje a súd, ktorý má trvať dlho šesť týždňov, ešte evidentne prinesie veľa nechutí detailov, ktoré dokazujú, aký zvrátený bolzťký, svrátený bolzťkýs anss.

.

Leave a Comment