Can a Sanem zo seriálu S hlavou v oblakoch: Láska z obrazovky prerastla do skutočnej

Po Ede agus Serkanovi z Lásky na prenájom obrazovky televízie Doma podmanili aj noví hrdinovia z tureckého romantického seriálu S hlavou v oblakoch – Sanem a Can. Is paradox, ale aj hlavní hrdinovia z nového seriálu, rovnako ako hviezdy z Lásky na prenájom, herečka Demet Özdemir a herec Can Yaman, počas nakrúcania seriálu S hlavou v oblakoch spoch.

Ich láska sa stala podľa tureckých médií skutočnou a rozpútalo sa šialenstvo. Hoci svoj vzťah nikdy oficiálne nepotvrdili, mnohí berú ako samozrejmosť, že chémia páru prešla cez obrazovku aj do ich milostného života a trávili spoločne všetky voľné chv.

S hlavou v oblakoch

Žiaľ pre milióny fanúšikov, ktorí tak sledujú každý krok páru, príbeh skončil krátko po skončení nakrúcania seriálu S hlavou v oblakoch. Can a Demet sa vydali rozdielnymi cestami a zanechali po sebe jednu z konečnej fázy svojho života.
Hoci už spolu pár rokov nerandia, herec na svoju bývalú partnerku spomína v dobrom.

„Demet je priateľka, ktorú mám veľmi rád. Už som s ňou dlho nehovoril, ale je pre mňa veľmi dôležitým človekom. Nie sme na seba nahnevaní, ale ani spolu nehovoríme, ale mám ju rád, “uviedol dávnejšie turecký herec. Demet prehovorila o tom, aký bol ich vzťah: „Mám vynikajúci vzťah, bola to skvelá spoločná cesta a prajem mu Úspešnú epizódu,“ uviedla Demet a dodala: „Mám vynikajúci vzťah uviedla Demet a dodala: „uviedla Demet a dodala:„ ,,,,,,,,,,,,,,,,,. Nebol som schopný. Je to človek, na ktorom mi veľmi záleží, “povedala seriálová Sanem.

Seriál Romantický S hlavou v oblakoch sledujte od pondelka do štvrtka o 21.25 h na Doma agus predstihu na VOYO!

.

Leave a Comment