Finále Let’s Dance 2022: Adela Vincze opäť bodovala, elegantná Kristína Svarinská a sexica Diana Mórová

Slovenskí prominenti

Finále Let’s Dance 2022 bolo vyvrcholením tanečnej show, ktorá žnela bezpochyby obrovské Úspechy. Na červenom koberci sa zišlo mnoho známych tvárí, komu to podľa vás pristalo najviac?

Desať týždňov v tanečnom parku Poďme tancovať premenil na skvelú show, v ktorej známe osobnosti ukázali, že to na parkete vedia.

Urobte trojnarodeninový príspevok – Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír, Adam Bartdy a Dominika Rošková či favor od začiatku tanečnej show, Ján Kolenik a Vanda Poláková. Vyrovnané finále, ale najmä krásny večer, plný emócií, pevných vzťahov a nezabudnuteľných spomienok.

dobre: Stylistka Déanaimis Rince Zuzana Kanisová: Kamera môže skresľovať proporcie, preto sa osobitný dôraz kladie na siluetu.

Každý pár sa musel naučiť za týždeň tri choreografie – prvý tanec vyberali porotcov, z ktorých sa vždy jeden zúčastnil aj tréningu. Druhý tanec bol v znamení vlastného výberu z tancov, ktoré už páry počas tejto dangos tancovali agus posledný tanec bol saorstíle.

Kráľovnou a kráľom Let’s Dance 2022 sa stal jasný radšej Ján Koleník, ktorý tancoval s profesionálnou tanečnicou Vandou Polákovou. Ich tanečné vystupenia boli skutočne obdivuhodné, klobúk dolu. Veľa štastia!

Neprehliadnite: Déanaimis Rince v znamení folklóru: Dominika Cibulková očarila, krásna Zuzana Šebová v ľudovom kroji a ďalší

Na červenom koberci a vyzeralo rovnako zaujímavo ako na tanečnom parkete. Ako to pristalo účinkujúcim a hosťom a kto sa vám páčil najviac?

Kristína Svarinská s priateľom Petrom Altofom

Adela Vinczeová

Diany Mórovej

Dominika Navara Cibulková

Tatiana Drexler

Martina Maca Zábranská a Viktor Vincze

Ján Ďurovčík

Ján Kolenik a Vanda Polákova

Adam Bardy a Dominika Rošková

Zuzana Kubovčík Šebová a Vilém Šír

Marek Fašiang a Tereza Bizíková

Attila Végh s manželkou Natáliou

Naty Kerny

Viac osobností z červeného koberca nájdete v našej GALÉRII.

Leave a Comment