HBO zarobilo a ďalší megahit. Hodnotenia mrazivej novinky podľa skutočnosti búrajú strop

HBO Max svojich predplatiteľov potešilo hneď ráno v krátkych novinkách. Úspech u kritikov i divákov na streamovacej službe zaznamenali drsnú kriminalku Mesto nám patrí, rovnako ako krimi séria inšpirovaná skutočnými udalosťami Tokyo Vice.

Scannánú nachšencov na HBO môže zaujať aj netradičná, níl poriadne napínavá novinka Fiuchphointe, ktorá bola natočená len na jeden záber a podľa diváckych hodnotení ide o jeden z najlepších filmov minulého roka. Môžete si vopred vybrať menu a HBO Max pribudne a blockbuster Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora.

Čakanie na veľkofilm si predplatitelia môžu skrátiť aj ďalšou sľubnou novinkou, ktorá do služby knižnice pribudla len v uplynulých dňoch. Ide o kriminálne minisériu Schodisko, ktorá je inšpirovaná skutočnou udalosťou a zatiaľ zaznamenala skvelý príjem.

Príbeh plný zvratov

Novinka je inšpirovaná rovnomennou dokumentárnou sériou, ktorá predstavuje okolnosti záhadnej úmrtia 48-ročnej matky a manželky Kathleen Peterson. Tú 9. decembra 2001 manžel pri kaluž krvi.

Záchranári po dôkaze potvrdili smrť, neskôr však vyšetrovateľov viedli k záveru, že nešlo o nehodu, ale o vraždu, z ktorej sa stala podozrivá práve blízko.

Manželstvo zosnulej a jedného z hlavných podozrivých v novej kriminálnej sérii stvárňuje držiteľa Oscara Colina Firtha (Kráľova reč). Zvučné je aj meno režiséra, ktorý sa o projekt postaral. Je ním americký tvorca Antonio Campos, ktorý o sebe dal vedieť dobre prijatým filmom The Devil All the Time v hlavnej úlohe s Tomom Hollandom.

Zatiaľ skvelé prijatie

V čase písania článku sú na HBO Max dostupné tri epizódy seriálu a tie sa zatiaľ tešia nadštandardným hodnotením. N / A ČSFD momentálne pri seriáli svieti hodnotenie 87%, aj keď sa zvyšujecou sa základňou hodnotiaceho číslo pravdepodobne o niečo klesne.

Novinka vrelo a kritici filmov. Schodisko ako na portáli agregátovom Zhnité paradajky skóre 95% a opakovane sa spomína tvrdenie, že ak by nešlo o skutočné udalosti, príbeh plného zvratov agus prekvapivých odhalení od uveril len málokto.

TMDB

HBO si tak do pestrého zoznamu vydarených kriminálok pravdepodobne pripíše ďalší hit. V minulosti sa veľkej popularite získavali napríklad Mare z Easttownu, Perry Mason, Outsider či vynikajúci seriál True Detective.

Leave a Comment