Johnny Depp miluje Amber Heard ďakujem … 😲

Ako sme ťa informatívny minulý mesiac, Johnny Depp skúša očistiť svoje meno po druhýkrát, tentoraz však na americkom súde vo Virgínii. Svoju exmanželku Amber Heard, s ktorou sa rozviedol v roku 2017, žaluje za urážku na cti a ohováranie. V prípade, že vyhrá, Heard mu bude musieť zaplatiť 50 miliónov miliónov.

V poslednom článku o procese, ktorý sme vám priniesli minulý týždeň, sme zhrnuli viacero zásadných výpovedí, dôkazov a informácií. Mohol si v ňom nájsť napríklad video, and Johnny Depp too high on the list, rozbije pohár a Tryka kuchynskou linkou, ako s nožom v ruke od Amber Heard chcel, aby ho porezala, čiene ako.

Amber Heard  Johnny Depp
Johnny Depp a Amber Heard na Farme. Zdroj: TASR / AP / Steve Helber, Swimming Pool

Odhalili sme aj to, že herec James Franco sa nakoniec ako svedok pred súdom neukáže, rovnako ani šéf Tesly Elon Musk. Primisili sme vám tiež svedectvo psychologičky Shannon Curryovej. Vypovedala, že herečke diagnostikovala dve poruchy osobnosti (hraničnú poruchu osobnosti a histriónsku poruchu osobnosti).

Nemáte kapacitu na to, aby som sám sledoval, čo všetko sa počas týchto dní deje? Nemaj obavy, súdny spor hereckej dvojice pozorne sledujeme, preto prinášame ďalší rozsiahly prehľad, v ktorom nájdeš všetko, čo potrebuješ vedieť. Ak chceš našu snahu, neváhaj a pridaj sa klubu Obnovy +. Aj vďaka tomu vám budeme môcť využiť viac kvalitného obsahu.

Viacnásobné napadnutie aj sexuálne zneužitie

Zdá sa, že sa ti karta obrátila v prospech Johnnyho Deppa agus násilníčku počas ich manželstva bola práve Amber Heard? Najbližšie, prípadne niekoľko týždňov ťa môžu ľahko zabezpečiť dni alebo opakovať.

Zatiaľ čo doteraz mal v procese, ktorý sa začal 11. apríla, pred porotou hlavné slovo slávny herec a svedkovia navrhujú jeho právnym tým, teraz je na rade jeho exmanželka. A už jej prvé svedectvá sa nepočúvajú ľahko.

Pod prísahou totiž na súde so slzami v poskytla viacero šokujúcich detailov ich spoločného duševného života agus obvinila Deppa z toho, že ju okrem mnohopočetných fyzických osôb Detail Is breá liom Rozmanitosť, hercov tím v utorok ráno predstavili svojich posledných svedkov. Následne právnici Amber Heard podali štandardný návrh na zamietnutie žaloby, pričom uviedli, že Deppovi právnici nepredložili dostatok podnetných dôkazov.

Sudkyňa Penney Azcarateová však tento návrh zamietla a nechala teda na porote, aby vyniesla verdikt až vtedy, keď budú predložené všetky dôkazy a argumenty. Právnici Amber Heard mať teraz možnosť naplno prezentovať svoju obhajobu, vďaka čomu sa konečne k slovu dostane aj samotná herečka.

Tá v stredu prvýkrát vypovedala. milujem New York Post, ešte predtým stihla vyhodiť svoj PR tým po prívale nie práve najlepších titulkov v tlači. Spojte sa so začiatkom amerického procesu hromadach.

Článok predplatiteľov FREISIN +69% článku dočítajú len členov REFRESHER + klubu. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.69% článku dočítajú len členov REFRESHER + komunity. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.

PRIDAJ SA K PREDPLATITEĽOMUŽ MÁM PREDPLATNÉ: PRIHLÁSIŤ SA

alebo Odomkni článok cez SMS

Stiahnite si SMS a 8877 s textom CLANOC 114508 a dočítaj tento článok.

SMS je možné získať späť až do výšky 3,50 € s DPH. Ako huby?

POSLAŤ SMS

Čo sa dozvieš po odknutí?

  • Koľko mala Amber Heard poslaє ”peňazí na charitu a koС — kko nakoniec poslala.
  • Prečo Amber Heard vyhodila svoj PR tím.
  • Ako skutočne Johny Depp zneužil Amber Heard.
  • Amber Heard psychológia Dawn Hughesová.
  • Johnny Depp povedal ďakujem Amber Heard ako to prebiehalo.
  • Amber Heard môže spravil Depp letuške počas letu do Ruska.
  • Prečo vraj musela Deppova dcéra ujsť s Amber Heard helikoptérou pred otcom.
  • Johnny Depp môže spoločnému psovi počas jazdy autom.
Postupne.
Ak si nedostatok v článku alebo máte pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: TASR / AP / Elizabeth Frantz / Plávanie

Leave a Comment