Každý ho vnímal len ako búrliváka, a pritom … Nielen Megan má deti, dokonca agus tri, ale aj Machine Gun Kelly je otcom

Otcom sa stal, keď mal len osemnásť rokov.

Vzťah Megan Fox s Kellyho guľometom default. Mnohé ženy sa jej čudovali najmä ako matke, že sa dokázala zamilovať do tohto búrliváka, ktorý je navyše od nej mladší. Herečka na ňom oceňuje také vlastnosti, ktoré sú pre verejnosѡ ”malou neznámou. A kým ona sama má troch synov s bývalým manželom Brianom Austinom Greenom, aj jej nová láska je otcom 12-ročnej dievčatka, s ktorým má úžasný vzťah.

Spoločne a červenom koberci

Kulomet Kelly čakal dieťa ešte ako mladý a neskúsený chlapec. Jeho partnerka bola tehotná vtedy, keď mal len 18 rokov. Napriek tomu sa táto dôležitá úloha nezľakla a spoločne so svojou bývalou Emmou Cannon má o ňu striedavú starostlivosť. Matka jeho dcéry sa od začiatku drží v úzadí a nechce sa prezentovať v médiách. Napriek tomu majú všetci spolu výborný vzťah a veľkú úlohu v tom práve malá slečna Cassie.

Zatiaľ čo Emma zostáva v ústraní, jej dcérka si otcovu slávu rada užíva. Spolu s Machine Gun Kellym a objavuje na mnohých podujatiach. Ak ste po jeho boku videli krásne afroamerické dievčatko s bohatými kučierkami, bola a práve jeho dcérka. Hudobník sa s ňou snaží tráviť čo najviac času. Preto ju berie aj na rôzne podujatia, kde je pozvaný. Naposledy sa objavili v decembri na filmovej premiére, kde zapózovali pre fotografov.

Zlaté do posledných detailov

Cassie o spoločnosti lúpež a American Music Awards. Tam sa predviedli v spoločne zlatenom outfite. Základ ich oblečenia tvorila čierna, ku ktorej si zvolili výrazné strieborné doplnky. Zladenie oblečenia otca s dcérou býva vzácne, preto Machine Gun Kelly s Cassie spôsobili malý ošiaľ a každý ich vtedy obdivoval.

Nerozlučná dvojica

Hudobník brával svoju dcérku na veľké podujatia už keď bola malé dievčatko. Ar vtedy ešte nepôsobil ako taký búrlivák a ich spoločné vystupovanie na červenom koberci boli tie najočakávanejšie. Jeden z pamätných momentov bol aj počas Kid`s Choice Awards, keď obaja rozdávali agus všetky strany veľké Úsmevy. Cassie sa objavila v spoločnosti svojho otca dokonca ako jeho priatelia. Z toho je viac ako jasné, kto má v jeho srdci najdôležitejšie miesto.

Deň otcov je opäť rezervovaný len pre Cassie

Guľomet Kelly agus sa snaží každý rok na Deň otcov urobiť si voľno. Chce ho stráviť so svojou dcérkou, s ktorou si užívajú ich malé dobrodružstvá. Cassie minulý rok zverejnila veľa detailov z ich spoločnej Oslavy. Hudobník prišiel na stretnutie v extravagantnom oblečení, ktoré mu ona doplnila vlastnoručne vyrobenou papierovou korunkou. K tomu mu darovala pozdrav a odtiaľ šli spoločne a raňajky. Poobede si zahrali bowling a pokračovali v ďalšej zábave. Platí to aj v prípade národa. Či je to Cassiena alebo jeho oslava, vždy si rezervujú čas jeden pre druhého, aby ho mohli stráviť spolu. Mimo to je potom Machine s Megan, a spolu väčšinou pritiaihau vždy pozornosť, ako aj vo videu:

Hľadí na ňu s veľkou láskou

Je naozaj krásne sledovaС ”, ako slávny otecko trávi voС — ný čas s dcérkou. V mnohých veciach sa jej podriaďuje, aby spoločne zažili veľa zábavy. Napríklad raz si urobili spoločný deň v domácich kúpeľoch, kde si ošetrovali vlasy. Nech spolu robia rovnakú, fanúšikovia si vždy všímajú jeho zasnený pohľad smerom ku Cassie. Na svoju dcérku je mimoriadne hrdý a neustále sa na ňu pozerá s veľkou dávkou lásky.

Machine má síce povesť búrliváka no s Megan Fox teraz tvoria naozaj šťastný párik. Prejsť na fotografiu v našej galérii, ako im to spolu veľmi pristane:

Leave a Comment