Kollár pohrozil Ukrajincom, ak stopnú, príde odpoveď: Len si nebudem zabezpečovať žiadnu pomoc už!

Všetko sa rozbehlo v nedeľnej televíznej relácii O 5 minút 12. V diskusii prišla na tému možného zastavenia toku plynu z Ruska. Kollár po otvorení tejto témy zjavne nechce cenu pripustiť priškrtenie dodávok a dokonca je to ochotný kritizovať aj Ukrajinu. Tá totiž môže tiež rozhodnúť svojím rozhodnutím prítok plynu na Slovensko.

Nech si to vyskúšať dá, potom uvidia, vyhlásil Kollár

Moderátorský vzťah pripomenul, že v tejto otázke už pohrozila aj samotná Ukrajina. Po týchto slovách Kollár úplne vybuchol. “Ukrajina nie je jediná krajina na svete, svet je svet.” Neviem, ako to urobiť. Je mi to jedno, je mi to jedno, je mi to jedno, je mi to jedno. starostlivosť, je mi to jedno, je mi to jedno, je mi to jedno, je mi to jedno. kartu Kollár.

Boris Kollár

Fotogaléria (2)

Boris Kollár
Zdroj: Topky / Maarty

Kollár neráta a nevie si predstaviť ani ukončenie dodávok plynu. “Pevne verím, že bude mať ministerstvo hospodárstva dostatok súdnosti, aby som zabezpečil tak, aby naša krajina mala ďalej plyn. My bez toho plynu vrátime úplne celú ekonomickú, “ vyjadril svoje obavy Kollár. Sám podľa vlastných slov je pripravený zaň platiť “hocičím”. V opačnom prípade hrozí dokonca hladomor.

Leave a Comment