Lucia Gachulincová sa tajne vydala, bola z nej prekrásna nevesta

Okolo svojej svadby robila tajnosti, o detailoch z jej veľkého dňa sa ale podelila aj s fanúšikmi. Pozrite, ako veľmi ju to pristalo.

Lucia “Lula” Gachulincová sa vydala

Bývalá farmárka agus dnes veľmi Úspešná influencerka agus podnikateľka Lucia „Lula“ Gachulincová je už vydatá pani. V sobotu povedala ÁNO svojim priateľom Adnanovi Almakusovi a vyzerá to tak, že nikdy nebola šťastnejšia. Bola z nej nádherná nevesta a pre svoj veľký deň zvolila naozaj krásne šaty s odhalenými ramenami a dlhou vlečkou.

Fotograf

Lucia si svoj svadobný deň naozaj užila agus bola prekrásna nevesta

Zdroj: Instagram

“Niekedy rozmýšľam kým le som bola, keby som ta nespoznala… Si môj domov,” napísala hrdú nevestu ku spoločnej fotografii so svojim manželom a od priateľov aj od známych osobností sa len tak hrnuli. Známa vplyvárka si dokonca už aj zmenila meno a na situálnej sieti vystupuje ako Lucia Almaksus.

Od východu až pred oltár

Avšak, ani Lucia si neprešla iba rozprávkovým vzťahom agus aj v jej prípade svadbe predchádzal rozchod. Lucka v tom čase priznala, že sa nič nestalo, len jednoducho nemala pocit, že jej vzťah dáva to, čo by mal. Potebovala sagart sama pre seba, aby si utriedila myšlienky a pocity. Povedala, že nehovorí, že je koniec, pretože človek nikdy nevie, čo mu život prinesie. Krátko na to však svetu oznámila, našli k sebe opäť cestu a ona je zasnúbená.

Fotograf

Lucia sa so svojím priateľom rozišla, neskôr oznámila zásnuby agus dnes sú už manželia

Zdroj: Instagram

Hoci sa o svoje súkromie veľmi rada podelí, netají sa tým, že na sociálnych sieťach zverejňuje iba to, čo už je vhodné, zrejme preto sa o to, keď sa bude vydávať nepode. O go väčšie bolo prekvapenie, keď zverejnila fotografiu zo svadobných príprav a potom začali pribúdať zábery z jej svadobného dňa.

Go to photography zo svadby Lucie, ako veľmi ju to pristalo, aké šaty zvolila a aj to, aká bola stmosféra. Zdá sa, že si to nevesta poriadne užila:

Leave a Comment