Má úasnú Históriu και Europskej Scene, ale nie v Premier League

dnes o 12:03
|

Manchester City je uzavretý pre titul Manchester City s titulom Manchester City. Newcastle United vs. Branke Slovensko 5:0 a 5:0 v jednom z troch orgánov FC Liverpool.

V porovnín s najbližším prenasledovateľom má tri zápasy pred koncom sezóny aj o štyri góly lepšie skóre, ktoré v Anglicku rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Oba t hmy hrajú dvakrát vonku a na záver ročníka nastúpia doma. Liverpool žije v zápasoch Aston Villy (10. mája), Southamptonu (17. mája) a hostí Wolverhampton (22. mája). Manchester reprezentoval Wolverhampton (11. mája) a West Hamu (15. mája) a Aston Villu (22. mája).

V zúverečných troch vystúpeniach sa však musí zaobísť bez trojice dôležitých obrancov. Pred zranením si už v tejto sezóne nezahrajú Ruben Dias, Kyle Walker ani John Stones. Dias vynútene striedal cez duel s Newcastlom, nahradil ho 37-ročný Fernandinho, ktorý je na odchode z klubu.

odoslaný si tiež

VIDEO: Manchester City zabezpečil Newcastle a získal titul. Dúbravka…

Skhere otvoril i uzavrel Raheem Sterling, medzitým prekonali Dúbravku aj Aymeric Laporte, Rodri a Phil Foden. V 38. minúte Ilkaya Gündogan a Laporte nepriamo nastrelili slovinskú vetvu pri bráne.

„Perfektne, hrali sme s Ligy masters. V uplynulých dňoch sme držali spolu ako tým, bolo to potrebné. Teraz sa sústredíme, aby sme dobre ukončili sezónu, » povedal útočník Jack Grillis. “Citizens” a popredné tituly Premier League, dramatické domy United. Sergio Agüero rozhodol gólom v nadstavenom čase duelu posledného kola. Dvojnásobnú trofej pre pravákov remizovali Liverpool a Tottenham 1:1 a zabezpečili im tak jednorazový náskok.

“Sme bohatší než vy”, vtipne zasypali fanúšikov Newcastlu. Nová finančná situácia Saudskej Arábie vo všetkých jej kluboch bola pomerne zložitá, na maľovanie a maľovanie sa používa množstvo „rovných“. City už štrnásť rokov a spravili majitelia Abú Zabí dotujú z neho stτ΀ tým uplynulého obdobia. Ani v tomto ročníku sa však anglický nedampión nedočkal pespechu v Lige majstrov, keď ho po senzačnom obrate v semifinálovej odvete vyradil Real Madrid.

Liverpool si Realom zahrá 28. mája o svoj siedmy triumf v najprestížnejšej európskej súťaži a podľa Pepa Guardiolu je chránený v britských médiách. Coach City hovoril o ajdajnej nepriazni verejnosti a novinárov voči jeho tímu v pozápasovom rozhovore a pokračoval aj na tlačovej konferencii.

odoslaný si tiež

Neúčasť v Lige majstrov sa odrazí na výplatách. Manchester United bude…

«Všetci v tejto krajine podporujú Liverpool. I b za sebou úžasnú Históriu na európskej scéne, ale nie v Premier League, kde zvíťazil raz za tridsať rokov. Nevada, taká je situácia. Občas niekomu vadíme, ale mňa to nezaujíma. Úudia sú radšej, keď zvíťazí Liverpool, nie je to problém, je to normálne. Možno má viac fanúšikov vo svete iv Anglicku. Ľudia, ktorí nás podporujú, sa však na nás mohli spoľahnúť aj po vypadnutí z Ligy majstrov, » citovala Guardioulou agent AP.

Kpanielskemu koučovi preáža nadajné nahliadanie na “The Reds” ako aj vo významnejšom klube. «Mali ste nejaké pochybnosti; Ste fanúšik Liverpoolu, без τακ, » zareagoval Guardiola na druhej strane má potenciál plakať proti Newcastlu po krachu LM. Nevyjadril sa však k informáciám z víkendu o dlhotrvajúcom vyšetrovaní možného porušenia finančných pravidiel zo strany City.

Vedenie Premier League podľa nemeckého periodika Der Spiegel už tri roky skúma, či Manchester neposielal legálne platby za maloletých hráčov, nenafukoval sponzorské zmluvy a nevyplácal tajne nad rámec kontraktu bývalej ilegálnej platby za maloletých hráčov, nenafukoval sponzorské zmluvy a nevyplácal tajne nad rámec kontraktu bývalého Manancini tr. .


Bizarná scéna, ktorej sa nechce ani veriť. Zaznamenajte si svoju výslovnosť “fintu”:

Leave a Comment