Mal som obrovské šťastie, osud ma obdaroval, hovorí herec Tomáš Maštalír

Sraith Nový Chlap je českým počinom, napriek tomu v ňom hlavnú úlohu Ondřeja Franka hraťe vy, slovenský seoc. Ako ste sa k úlohe dostali?

Na to neviem odpovedaС ”, to je otázka na niekoho iného.

Ako chcete byť, o kom môžete povedať, že sa na túto službu tešíte?

Bol som pozvaný na Kamerové skúšky. Ale čo tomu predchádzalo, či na mňa producenti dostali tip, alebo koho to vlastne bolo rozhodnutie, nviem. Ale som rád, že to tak dopadlo a vybrali si ma.

Slovenský film môžete mať, najmä pre ľudí s týmto menom, názov tejto možnosti, názov, názov, ktorý ste mali , názov filmu, urobte nasledujúci názov.

Bratislava má väčšinou 320 kilometrov a má vzdialenosť v neskracuje. Takže v prvom rade je to o tom, či budem mať dostatok času u vás natáčať, pretože mám veľa pracovných záväzkov na Slovensku.

Chcete vedieť riešiť problém? Hovoríte veľmi dobre.

Češtinu som „pílil“, ale vôbec nechcem posudzovať, či hovorím dobre alebo zle. Chlapa som nechodil na žiadne kurzy, len sme si nad to asi mesiac vopred „sadli“ s dialógovou koučkou a trénovali výslovnosť.

Natáčanie v inom jazyku ako v materskom je v každom prípade, je to veľká výzva, ale rozhodol som sa, že sa to pokúsim zvládnuť, a ohromne ma to baví. Je to pre mňa viac práce a viac prípravy, ale ide o príjemnú prácu a príjemnú prípravu.

V seriáli Chlap hrať primára, ktorý si nepamätá posledných dvanásť rokov svojho života. Aj keď je príbeh inšpirovaný skutočným životom talianskeho lekára Pierdante Piccioniho, pôsobí na prvý pohľad dosť fantasticky. Prišiel vám uveriteľný, keď ste prvýkrát čítal scenár?

Prijal som ho tak, že môže byť skutočný. Život ma naučil, že existujú aj veci, ktorým nerozumieme. Avšak fakt, že nejakej veci nikdy nevieme, nevieme ju pochopiť alebo s ňou nemáme osobnú skúsenosť, neznamená, že neexistuje.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Dobre s tebou 71 % na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Si šťastný?
Prihláste sa

.

Leave a Comment