Malý futbalový zázrak. Anglický tým si vďaka vysokému triumfu vybojoval postup do vyššej súťaže

dnes 15:23
|

Anglický zadák klubu Bristol Rovers vyplával v sobotňajšom dueli už po 46. raz. Zahrajte si triumf 7:0 od Scunthorpe United a vyhrajte prvý post do tretej najväčšej ligy (League One, poz.).

Poslednou zastávkou je les Green Forest v Exeter City. V každom prípade sa ho zmocnili, napriek prekážkam, ktoré si len ťažko vieme predstaviť.” Obe mužstvá mali pred duelom na konte zhodne 77 bodov. V niektorých anglických spoločnostiach sa pôrody vyskytujú na úrovni tela, ak je kritérium vyššie ako priemerná pôrodnosť, a prinajmenšom v oblasti Northamptonu.

Tí po prvom polčase viedli nad Barrow AFC 3:1. Bristolčania v rovnakom čase hrávali 2: 0 a vedeli, že musia skórovať ešte minimálne päťkrát, ak chcú v tabuľke predbehnúť Northampton. A napokon to dokonávali. Duel Barrow-Northampton vyhrá Bristol Rovers 7:0.

Ľudia v Bristole a Northamptone v rovnaký deň ako rozdiel (+22), minimálne 3 mesiace po tom, čo sa “uchmatli” Rovers dostali na vrchol strelnice. Za celú sezónu nazbieral 71 bodov oproti 60 gólom v Northamptone.

Zaujímavosťou duelu v Bristole bola skutočnosť, v zápase sa nadstavovalo και 20 cl. After siedmom góle domácich v 85. min tešiaci sa fanúšikovia vbehli na ihrisko a spôsobili porušenie stretnutia.

Leave a Comment