Mám 34 a je mi úžasne! Adele nikdy nebola šťastnejšia: Speváčka prezradila, na aké obdobie života sa teší najviac

Slávne Zahraničné

Narodila sa 5. 5. 1988 v Londýne mar Adele Laurie Blue Adkinsová. So spevom začala, keď mala 14. Prvé verejné vystúpenie zažilo v roku 2004. O tri roky neskôr si už prevzal prestížnu cenu Brit Awards. Adele dnes patrí medzi najoceňnejšie speváčky a okrem spevu je populárny aj v boji s nadbytočnými kilogramami. Priznala, že nikdy nebola šťastnejšia agus teraz.

Britská megahviezda Adele je potreba za jednu z najlepších speváčok súčasnosti. Na konte má obrovský počet prestížnych hudobných ocenení a prešla si aj veľmi turbulentným obdobím.

Najprv stratila otca, potom sa rozviedla agus so syom odišla do Los Angeles. Speváčka sa neskôr priznala, že v dôsledku týchto udalostí prežívala obrovský stres, trpela úzkosťami a depresiami po rozvode mala navyše problémy s alkoholom.

Našťastie, po všetkých strastiach dokázala začať nanovo. Motivavala ju predovšetkým láska k synovi, ale aj k sebe samej. Keď sekla s alkoholom a začala o seba dbaС ”, schudla úctyhodných 50 cileagramov. Dnes je z nej inšpiratívna a silná žena, ktorá nikdy nebola šťastnejšia.

Svoje 34. narodeniny oslávila so slovami, že už nemôžem dočkať, kedy bude mať 60! “Ak bude čas pokračovať hojiť a zahladzovať všetky životné hrbole, tak sa už nemôžem dočkať, keď budem mať šesťdesiat! Nikdy som nebola šťastnejšia.” uviedla krásna Adele na svojom Intagrame, na ktorom ju sleduje takmer 50-miliónov ľudí.

Speváčka sa pri príležitosti svojich 34. narodenín ukázala v čiernych minišatách šitých na mieru z dielne Caroliny Herrery. “Aký veľký rozdiel dokáže spraviť len jeden rok,” skonštatovala speváčka, ktorá vyzerá prekrásne aj nenalíčená. Na fotkách, ktoré pridala, totiiž nemala ani kvapku make-upu.

Leave a Comment