Markíza potvrdila, že svoju novú stanicu spustí o nový mesiac

Kanál bude dostupný vo vysokom rozlíšení.

Toto je koniec marca sme pisali o tom, že podľa informácií Živé.sk mal nový kanál Markízy spustiť vysielanie 6. júna. Televízia chun už potvrdila.

„Sledujte stopu zločinu. Od 6. júna na novej televíznej stanici Markíza Krimi, “uvádza Markíza v upútavke v televíznom vysielaní.

Markíza Krimi bude vysielať 24 hodín denne na Slovensku. Obľúbená ako platná stanica a iba vo Full HD kvalite. Operátori majú stanicu pridať do základných balíčkov a nebudú musieť zaplatiť poplatky za ňu.

Televízia tvrdí, že sa nový kanál zameria na detektívnu a kriminálnu tematiku. Popisuje, že prináša „špičkové zahraničné seriály“. Však ísť o premiérové ​​​​agus celosvetovo populárne seriály:


Výber seriálov, ktoré ponúknu Markíze Krimi.

Sár: Markíza

Zmení svoje ďalšie stanice

Vysielateľ popisuje, že sa štartom novej stanice snaží docieliť väčšiu tematickú pestrosť portfólia kanálov. Vďaka tomu, že sa kriminálky presunú na novú stanicu, má Doma vysielať viac romantických seriálov agus telenoviel, Dajto získate priestor pre sitkomy, zábavu, akčné filmy a seriály. Stanice le mali po zmene oslovovaє mladších divákov.

Dá sa povedať, že viac ako inokedy, že Markíza, aj stanica Doma a Dajto asi zmenia logo ak názvu pribudne „Markíza“:Čítajte aj

Logo Dajto a Doma asi zmena. Budú sa hlásiС ”k Markíze

Leave a Comment