Najlepšie hory z lesa. Mäsožravý vírus aj šialení sektári

Démonické amaideach, skupina násilných detí, vrahovia, sektári, čarodejnica, zombie či vírus požierajúci ľudské mäso. V lesných hororoch sa hrdinovia môžu stretnúť naozaj s rôznymi nástrahami. V článku sme rozobrali 10 najlepších, ktoré by vám rozhodne nemali ujsť.

Filmových a seriálových odporúčaní nie je nikdy dosť. Aby si nestrácal čas s nekvalitnou tvorbou, pravidelne ti prinášame rôzne výbery. Z nedávneho obdobia si môžete prečítať 10 filmov Nicolasa Cagea, najlepšie romantický film éi top filmová séria kniha predlohy. Ak chceš prácu našej redakcie, môžeš sa stať členom klubu Obnovy +.

Eden Lake (2008, réžia: James Watkins)

Môžete si pozrieť film: Video Amazon Prime
film: 1 hodina 31 minút
Poznámka od RT: 6,4/10
Herci: Kelly Reilly a Michael Fassbender

Ak sa nachádzaš v životnej fáze, kedy premýšľaš, či chceš mať deti, Eden Lake určite nepozeraj. Vo filme sa totiž predstaví poriadne zvrátená partia mladistvých, ktorú budeš mať chuť roztrhať v zuboch. Lákadlom filmu je okrem iného aj talentovaného Michaela Fassbendera, však však však však však Eden Lake an t-ainm Kelly Reilly iba druhé husle.

Ich postavy sa vydávajú na romantický výlet k jazeru Eden, ktorý sa ale zmení na násilný boj s pubertiakmi. Veci rýchlo prídu a skupina tíndžerov sa hrdinov rozhodne zavraždiť.

Z ich činov bude možno až ťažko, a to nielen preto, že film obsahuje brutálne saothrú prvky, ale zároveň pre bezcitnosť, s akou sa deti voči dvojici spravujú. Horor od režiséra Jamesa Watkinsa (The Woman in Black s Danielom Radcliffeom) je plný bezútešnej atmosféry a na jeho konci budete skutočne trpkú pachuť.

The Night House (2020, réžia: David Bruckner)

Môžete si pozrieť film: Video Amazon Prime
film: 1 hodina 48 minút
Poznámka od RT: 7/10
Herci: Rebecca Hall a Sarah Goldberg

Článok predplatiteľov FREISIN +82% článku dočítajú len členov REFRESHER + klubu. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.82% článku dočítajú len členov REFRESHER + komunity. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.

PRIDAJ SA K PREDPLATITEĽOMUŽ MÁM PREDPLATNÉ: PRIHLÁSIŤ SA

alebo Odomkni článok cez SMS

Stiahnite si SMS a 8877 s textom CLANOC 113726 a dočítaj tento článok.

SMS je možné získať späť až do výšky 3,50 € s DPH. Ako funguje?

POSLAŤ SMS

Vylepšite chibu.
Ak si nedostatok v článku alebo máte pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: A24 / Levia brána

Leave a Comment