Nešťastie v rodine známej herečky. Počas rozlúčky fanúšikov zaskočila jej absolútnu zmenu, nespoznali ju

Tak nás sestrou to zlomilo, priznala. Ashley Judd spolu so sestrou Wynonnou prežívajú hlboký úsmev – ich mama si po dlhom boji s duševnou chorobou siahla na život.

Nečakaná rana, spôsobila bolesť. Jej mama si vzala život

Hollywoodska anseočka sa s verejnosťou podelila o veľmi bolestivú správu a spoločne s rodinou žiada o súkromie. Jej matka Naomi, ktorá je za krajinu hviezdu, si siahla na život. Vo veku 76 rokov spáchala 30. apríla samovraždu.

Dnes sme ako sestry zažili tragédiu. Pre duševnú chorobu sme stratili našu krásnu mamu. Zbohom. Prežívame hlboký smútok a vieme, že tak sme ju milovali, milovala ju aj verejnosť, “ uviesť sestry Ashley a Wynonna vo vyhlásení. “Nachádzame sa na neznámom území.”

Fotograf

Ashley Judd a mama Naomi Judd

Ahoj: Profimedia

kvôli ťažkým depresiám sa stiahla do úzadia

Naomi otvorene hovorila o svojich problémoch s duševným zdravím. Počas rozhovoru pre Good Morning America v roku 2016 speváčka povedala, že bojuje s ťažkou depresiou, ktorá ju prinútila odísť do ústrania. Vysvetlila, že jej stav sa rozhodol po tom, čo v roku 2011 spolu s Wynonnou prestali koncertovaє The Judds. „Fanúšikovia ma vidia s trblietkami vo vlasoch, to som naozaj ja. Ale potom som prišla domov a tri týždne som nevyšla z domu, nevyliezla som z pyžama a nevykonávala som normálnu hygienu. Bolo a naozaj zlé“Povedal Robinovi Robertsovi.

Naomi, ktorá podrobne opísala svoje problémy s duševným zdravím vo svojej knihe z roku 2016 Rieka času: Môj pád do depresie a ako som sa objavila s nádejou, tiež sa priznala, že vážne uvažovala o uvažovala o uvažovala o uvažovala

Problémy s duševným zdravím poznajú aj jej dcéry

Staršia sestra Wynonna sa tiež priznala, že sa v 18 rokoch pokúsila o samovraždu a stále trpí depresiami. “Mávam myšlienky, pri ktorých si poviem:‚ Toto je príliš ‘a potom niekomu zavolám, ” povedala. “Doslova niekomu zavolám, pretože uviaznem vo svojom smútku, musím niekoho poslať, a to je pre mňa dobrá vyhovieť vec, pretože nie som dobrá v žiadaní.”

Aj Ashley otvorene hovorila o svojich vlastných bojoch. V roku 2006 vstúpila do liečebného centra Shades of Hope pre “depresiu, obviňovanie, zúrivosї, popieranie a zľahčovanie pocitov.”

Fotograf

Ashley Judd (2016)

Ahoj: Profimedia

Liečili ju zo závislosti, toto je požiadavka neuvedomovala. „Ale keďže moje závislosti boli behaviorálne, nie chemické, nevedela som, že sa mám liečiť. V Shades of Hope bolo moje správanie vnímané za závislosť. Moje správanie ma duševne zabíjalo, rovnako ako niekoho, kto sedí na rohu ulice s fľašou v hnedom papierovom vrecku.

Poctu jej vzdialeni len den po smrti

Deň po smrti Naomi Judd sa jej dcéry Wynonna a Ashley postavili na pódium v ​​Sieni slávy country hudby, aby vzdali hold svojej matke. Po celý čas bojovali so slzami.

„Dnes večer som si nič nepripravila, pretože som vedela, že najviac bude rozprávať mama,“ začala 57-ročná Wynonna. „Urobím rýchlo, pretože mám zlomené srdce a cítim sa tak požehnaná. Je to veľmi zvláštna dynamika, byť takto zlomená a požehnaná.”

Fotograf

Ashley Judd spolu so sestrou Wynonnou vzdala hold zosnulej matke Naomi Judd v Country Music Hall of Fame (2022)

Ahoj: Profimedia

Slovensko a Ashley Judd. “Moja mama vás tak milovala a je mi ľúto, že som nevydržala až do dnešného dňa,” povedala vzlykajúca Ashley (54) publiku, ktoré si prišlo uctiť duo The Judds. “Vaša úcta a rešpekt jej skutočne prenikli do srdca a bola a vaša náklonnosť k nej, ktorá ju v posledných rokoch udržala pri živote.”

Fanúšikovia cítia s herečkou, no prekvapila ich zmenená tvár

Podujatia sa zúčastníte. V poslednej dobe sa seba už prestáva podobať …

Fotograf

Ashley Judd je po kozmetických zákrokoch na nepoznanie.

Ahoj: Profimedia

Dopad injekcie s výplňami si hviezdy často neuvedomujú, až kým nie je príliš neskoro. Podobným príkladom je herečka Courteney Cox, ktorá dnes ľutuje, že toľkokrát podstúpila kozmetický zákrok a nechápe, že si nevšimla skôr, ako sa zmenila jej tvár. Prečo nakoniec rozhodla prestasť plastikami a botoxom?

Video

diva.sk

Túžbu zostať mladou dnes ľutuje: Neuvedomila som si, že s injekciami v tvári vyzerám divne, bolo to …

Leave a Comment