Neviem, v akom bol pentagram

dnes o 18:08
|

Futbalový tréner Jürgen Klopp vtipne reagoval na inauguráciu Pepu Guardiolu v smere do jeho Liverpoolu. Podľa Nemca sa kouč Manchesstru City, ktorý v pondelok kritizoval britské médiá za protežovanie Liverpoolu, nechal uniesť frustráciu z vypadnutia v sem seminále Ligy majstrov.

odoslaný si tiež

Pep Guardiola v zápase Liverpoolu: Má úžasnú históriu na európskej scéne, …

“Všetci v tejto krajine podporujú Liverpool. Má za sebou úžasnú Históriu na európskej scéne, ale nie v Premier League, kde zvíťazil raz za tridsať rokov. Nevada, taká je situácia. Uviedol Guardiola pred AP zápasom 5:0 a Newacastlom.

Podľa Kloppovho španiela frustrovaného z vypadnutia v semifinále LM, kde mal jeho tým našliapnuté k postupu do finále cez Real Madrid. “Biely ballet” vo vaku v úplnom závere strelil dva góly av predĺžení si zaistil súboj o trofej práve proti Liverpoolu.

“Neviem, v akom stave bol Pep po vypadnutí z Ligy majstrov. To je najťažšia situácia sama o sebe. povedal s úsmevom Klopp k celej situácii. “Svojím spôsobom má pravdu, ligu sme vyhrali len raz. Netuším však, či nás podporuje celú krajinu. Na ihriskách nemám ten pocit, ale vie lepšie.” dodal ironicky nemecký tréner.

Oba tímy súperia o titul v anglickej najvyššej súťaži. Obhajca zo City má tri kolá pred koncom sezóny tri body. Liverpool zdolal Tottenham, Keď Remizoval v sobotu 1:1.


Leave a Comment