Nie všetky svetové hviezdy sa na MET Gala predbiehajú, týchto 6 doteraz neprišlo: Až na jednu, ktorá sa tento rok zmenila!

Met Gala plné známych krás! Sú však aj také, ktoré nikdy na toto prestížne podujatie neprišli. Čo a sú?

Celebrita, musíte sa zúčastniť Gala MET

Na prestížnom módnom podujatí MET Gala sa počas rokov zúčastniť skoro všetky celebrity, ktoré poznám. Aj tento rok sa v newyorskom Metropolitnom múzeu umenia konalo jedno z najprestížnejších módnych podujatí a ukázali sa tu takmer všetky známe osobnosti:

Foto

diva.sk

Hviezdy z celého sveta zažiarili v najlepších módnych kúskoch, ale len jedna predviedla majstrovské …

Nie všetky celebrity, hoci sú väčšinou ozdobou červeného koberca, milujú toto podujatie. Niektoré však tieto udalosti neholdujú a nikdy sa na červenom koberci neukázali. Jedna z nich to v roku 2022 porušila a okúsila atmosféru MET Gala na vlastnej koži. Pozrite si video, v ktorom sa pozrieme na obľúbené známe tváre, ktoré sa tu ešte neukázali. Čo doteraz očakávaš, že nikdy neprišiel gala MET a pre? Môžete povedať, že očakávate:

Hoci tieto hviezdy sa vyhýbajú, tento rok sa tu ukázali samé známe mená. Absolatne neprehliadnuteľnou bola Blake Lively, a kto ešte zažiaril? Pozrite si fotografiu s MET Gala 2022 a nasledujúce fotografie:

Leave a Comment