Ojoj! Program pre Geissenovcov má trhliny: PROBLÉM v Tatrách… Z TOHTO Róóóbert nadšený nebude!

Vysoké Tatry patria bez pochýb k najväčším pýcham Slovenska. Niet cerca divu, že organizátori programu pre milionársku rodinu Geissenovcov naplánovali aktivity na niekoľko dní práve v tomto regióne. Spať budú v luxusnom hoteli tak zaujímavou históriou a špičkovou kuchyňou, no a čaká ich aj čerešnička na torte.

nemecky a slovensky:

Zážitok, ktorý pri ideálnom počasí patrí k najkrajším, aký rekreačný turista môže v našich veľhorách zažiť – výstup lanovkou až na úplný vrchol Lomnického štítu. Lenže organizátori výletu zrejme Róberta až tak dobre nepoznajú – práve v tomto bode by totiž mohol nastať vážny problém. Hlava slávnej rodiny má totiž panický strach z výšok.

Kameňom úrazu sa tak môže stať nielen pobyt na našom druhom najvyššom vrchu, ale aj samotným výstupom lanovkou. Ako sa boháč v minulosti vyjadril, problém mu robí už viac ako 10 metrov. „Strach z výšok je tu stále. Stále je to problém- skôr vyššie ako desať metrov je takmer nemožné, vlastne ma to desí,“ Robert je mladý muž: “Nechodí ani na náš balkón v Monaku.”

Geiss spochybňuje ich konštrukčnú bezpečnosť. “Ani balkóny v Monaku nie sú úplne stopercentné,” dodal. Nechajme sa teda prekvapiť, či slovenským lanovkám a lávke na Lomnickom štíte bude veriť a pôjde sa na vrchol pozrieť … na Lomnickom štíte bude veriť a pôjde sa na vrchol pozrieť.

Leave a Comment