Po viac ako 100 dňoch v nemocnici sú konečne ako rodina spolu doma: Priyanka agus Nick uverejnili prvú dojímavú fotku s dcérkou

Priyanka a Nick sa stali vďaka náhradnej matke rodičmi už pred niekoľkými mesiacmi, no až teraz sú všetci traja spolu doma a začínajú kapitolu života – ako rodina.

Prvá fotografia po návrate z nemocnice

Ak ste si mysleli, že Priyanka Chopra agus Nick Jonas nó Verejňujú fotografie s dcérkou preto, že si prísne strážia súkromie, boli ste na omyle. Čerstvo rodičia prekonávajú náročné obdobie, počas ktorého ich dcérka bojovala na jednotnú intenzívnu starostlivosť. Až po viac ako 100 dní majú svoje vyťažené dieťatko doma a symbolicky na Deň matiek uverejnili aj prvú rodinnú fotografiu.

„V tento deň matiek si nevieme pomôcť, aby sme sa nezamysleli nad našimi poslednými mesiacmi agus horskou dráhou, na ktorej sme boli ao ktorej už vieme, žili m Judia. Po viac ako 100 dňoch na JIS je naše dievčatko konečne baile. Cesta každej rodiny je jedinečná a vyžaduje si úroveň viery, a hoci tá naša bola niekoľko mesiacov, pri pohľade späť je úplne jasné, aké vzácne sú okahmi a dokonalýmiPriyanka’s napísala a Instagrame.

í, že si zo mňa urobil mamu …

Obaja rodičia solú veľmi šťastní, Že môžu byť konečne doma s dcérkou a navzájom sa spoznávajú a hoci si prešli náročným obdobím, už teraz vedia, Že dcérka jezaľahymž nevakom nevakom nevakom nevakom

Priyanka sa v príspevku poďakovala aj svojej mame a ženám, ktoré ju vychovávali, pretože len vďaka nim táto úloha spočíva v tejto úlohe matky tak jednoducho a krásne. Mamou sa stala aj ona a rodičovstvo sa bude učiť po boku muža, ktorého nadovšetko ľúbi. „Nie je nikto, s kým by som to urobila radšej ako s tebou. Milujem to, si šťastný s Nickom Jonasom, je väčší ako kedykoľvek predtým,“ dodal v príspevku.

Leave a Comment