POZOR Obľúbený liek na liečbu koronavírusu sťahujú kontrolu z trhu! TOTO je dovod

O tom, že Štátny ústav pre kontrolu liečiv sťahuje jednu zo šarží liečiv, informoval v pondelok dopoludnia. Betónový izoprinozín 50 mg/ml vo forme sirupu, ktorý má predispozíciu na 150 mililitrov vo forme jednorazovej dávky 21KQ151.

“Dôvodom stiahnutia predmetu šarže z trhu je, že k baleniu sirupovej liekovej formy je priložená nesprávna informácia pre používateľa, ktorá je určená pre Isoprinosine 1000mg pre granulát vreu” informačný ústav prostredníctvom aplikácie Moje ezdravie.

Archív VIDEO udia da sa mali zistiť vrátiť nepoužité lieky späť do lekárne

Spolu s informáciou o stiahnutí šarže však ŠÚKL priložil aj informácie pre pacientov. V nej tých, ktorí predmetnú šaržu užívajú, už prerušenie liečby. A to z dôvodu, že im neposkytuje žiadne žiadne riziko.

POZOR Obľúbený liek na

Fotogaléria (2)

Zdroj: Moje ezdravie

Isoprinozín je antivírusová látka, ktorá sa môže použiť na liečbu vírusových infekcií. Môže sa použiť na stimuláciu imunitného systému, ako aj na zníženie počtu vírusových infekcií, ako aj na prevenciu šírenia vírusových infekcií, ktoré môžu byť spôsobené vírusom, astmou, astmou, astmou, ako aj vírus. Vo veľkom sa využíval na stimuláciu imunitného systému pri liečbe koronavírusu počas trati a využívaní štvrtej vlny pandémie. Isoprinozín sa môže použiť ako doplnok k imunitnému systému v imunitnom systéme.

Leave a Comment