Prominentný Najsledovanejší súd: Johnny Depp verzus Amber Heard! Prečo ich teraz môžeme vidieť vypovedať autenticky v priamom prenose?

Súd známych exmanželov vidíme už po druhýkrát. prečo? A akí boli predtým, než sa vzali agus ako sa zmenili potom? Aj o tom sa dnes rozprávame v podchraoladh magazínu Diva.sk s Barborou Soskovou, ktorá sa oboma hercami aj reálne stretáva. Vypočujte si jej názor, ktorý odhaľuje viac z ich osobností a vzťahov.

Jeden z najsledovanejších feiceálachných súdnych sporov sa prehupol do svojej druhej polovice. Seo Johnny Depp žaluje svoju bývalú manželku Amber Heard za ohováranie o 50 miliónov miliónov. Avšak 100 miliónov. Viac ako o peniaze však ide o záchranu ich kariéry a očistenie mena. Po štyroch dňoch výpovede herca Johnnyho Deppa, v ktorých vyšlo najavo mnohé bizarné skutočnosti o ich búrlivom spoločnom živote, sa v týchto dňoch k slovu dostáva Amber Heard.

Vyskúšajte procesy a kariéru online

Pred budovou súdu v americkom Fairfaxe je každé ráno k dispozícii sto farebných náramkov. Komu sa náramok ujde, deich môže ísť dnu. Bývalí manželia Johnny Depp a Amber počula sa vzájomne žalujú kvôli článku, ktorý Amber napísala pre Washington Post v roku 2018. Hoci v ňom Deppa priamo nemenovala, písala, že je obeťou domáceho násilia. Zatiaľ čo právnici Johnnyho Deppa vykresľujú jeho bývalú manželku ako manipulatívnu klamárku, ktorá mu chce zničiť život, druhá strana opisuje Deppa ako násilníka, ktorženláti. Obaja herci sa na súde priznali, že počas spoločného manželstva užívali tvrdé drogy aj množstvo alkoholu.

Ako sa správajú obaja aktéri pri práve prebiehacomMôžete povedať, že ste si istý, že Johnny Depp a Amber Heard premýšľajú? Čo robí váš prípad? Aj o tom sme sa v dnešnom podcaste Témy, ktoré hýbu svetom rozprávali s našou redaktorkou Barborou Soskovou, ktorá pôsobila v Hollywoode ako oboma hercami sa niekoľkokrát stretla – v podchraoladh, ktorý sme nahrávali štvrtok počúvajte s nami:

Páči sa mi podcast Ženy ako sa môžete prihlásiť cez iTunes,Podcasty Google alebo Spotify .

Leave a Comment