Prvý trailer s 2 hodinovým Avatarom a novým Pandorou

Fanúšikovia a napokon sa dočkali. Po nekonečných 13 rokoch plánovania a následnej zložitej produkcie sa nové pokračovanie Avatara predstavuje vo vôbec prvej oficiálnej ukážke.

Výroba trvala vecnosť

Po fenomenálnom Úspechu Avatara v roku 2009 ako najzárobkovejšieho filmu všetkých čias sa okamžite začalo o jeho pokračovanie, ktorého premiéru mnohí fanúšrakikovia.

James Cameron nacvičil svoje neponáhľal vkak a každý v Hollywoode vie. prechádzajú peklom.

Diváci sa tak po dlhých rokoch pripravia konečne dočkali prvých záberov, ktoré opäť sľubujú epický vizuál a emóciami nabitý príbeh. Jeho jadrom bude opäť dvojica hlavných hrdinov – bývalý vojak Jack (Sam Worthington) a Neytiri, bojovníčka kmeňa Na’vi (Zoe Saldana), spolu s rodinou nútení opustiї svoma svojho a planter today hrozba star.

Leantóir ponúka všetko, čo od Camerona očakávame

Vôbec prvá ukážka z filmu s úchvatnými panoramatickými zábermi dokonale zachytáva nové exotické prostredie Pandory agus je zároveň demonštráciou novej revolučnej technológie, ktorá by mala zokých technolchekk, ktorá

Čítal si už?
Takýto hit nečakal ani Marvel. Tem Strange zbúral k jednému Doctorovi zbúral historický film

Zatiaľ čo zábery z džungle veľmi pripomínajú predchádzajúci diel, len technicky na vyššej úrovni, pôsobivé sú mimoriadne nádherné animácie vo vode a pod ňou. Leantóir tiež zobrazuje celú sériu fantastických morských tvorov, ktoré ešte viac obohatia už tak úžasne farebný svet na planéte Pandora.

Chun, že má ísť o unikátnu udalosť v našich kinách podporuje aj vyjadrenie generálneho riaditeľa siete kín IMAX, Richarda Gelfonda, ktorý pre technické či marketingové zabezmišenučenučennočennočennočennočennočennočennočennočennočennočennoèn

V kinách až na konci roka

Pokračovanie Avatara s podtitulom Guaranteeing the Waterway with kín 16. decembra 2022 a diváci sa okrem epického vizuálneho zážitku môžu prekvapiť aj na viacerých známych tvťli.

Vlastnú filmovú reinkarnáciu zažije herečka Sigourney Weaver či Stephen Lang stvárňujúci hlavného zloducha Quaritcha. Okrem nich sa v pokračovaní vráti leis an Dr. Norm Spellman (Joel David Moore), desiatnik Lyle Wainfleet (Matt Gerald) a Parker Selfridge (Giovanni Ribisi).

Popri známych tvárach sa predstavia aj viacerí noví protagonisti na čele s oscarovou Kate Winslet (Titanic) či Michelle Yeoh (Hidden Dragon). Viac informácií o jednej z najväčších filmových udalostí roka si môžete prečítať v našom samostatnom článku.

Leave a Comment