Rovní a rovnejší; Povolenie alebo zlyhanie pre Hamiltona neplatí, ponecháte ich do konca sezóny

Britský pilot F1 Lewis HamiltonBritský pilot F1 Lewis Hamilton Zdroj: SITA / AP / Darron Cummings

MIAMI – Sedemnásobný majster sveta formule 1 Lewis Hamilton pripustil, aj napriek zákazu nosenia šperkov, hodiniek, piercingu či náušníc v kokpite si niektoré z ozdôb ponechóny do konca sa.

Britský pilot Mercedes friendly z Medzinárodnej automobilovej federácie FIA ​​Výnimku do májovej Veľkej ceny Mona, abi si mohol odstrániť z drôtu kovové predmety, ktoré si sám vybrať. Verí, s nimi bude môcť pretekať po zvyšok roka.

“Dostal som výnimku. Dostanem ju do konca roka. Zásnubné prstene sú povolené.” citovala Hamiltona agent Reuters.

Brit sa dostal do sporu s vedením pretekov pred Veľkou cenou Miami. FIA vydala bezplatný bezpečnostný formulár, v ktorom potvrdzuje, že nosia nosia nehorľavú spodnú bielizeň a nemajú v monopostoch šperky. Hamilton podva svojich slov má v tele minimálne dva predmety, ktoré si nemôže sám otstrániť. Víťaz rekordných 103 pretekov bol ochotný podpísať reverz alebo nechať odjazdiť náhradníka. Nakoniec dostal preteky εναντίον Miami και Španielsku výnimku.

Lewis Hamilton vyzval súboj

Fotogaléria (13)
Zdroj: SITA / AP / Darron Cummings

Údajne bol veliteľ lietadla v súvislosti s incidentom v roku 2005 obvinený zo zločinu a nikto tam nesmel okamžite vstúpiť. Jeden z najnovších prototypov Nielsa Witticha sa vo veľkej miere využíval v tejto oblasti, čo je jedna z najťažších vecí, ktorú treba pri písaní jazzu robiť.

“Keď sme sa bavili o šperkoch, hovorili mi, že bezpečnosť nadovšetko. Tak som povedal: Dobre a tých posledných šesťnásť rokov; Mám na sebe šperky celý ten čas, takževédal?” povedal Hamilton. Pred pretekárskym víkendom sa postavil medzi novinárov na protest sôsmimi prsteňmi, hromadou náušníc, retiazok a tromi hodinkami. “Nabudúc budem mať štyri,” žartoval. Piercing do nosa, ako keby to nebolo v Monaku.

Proti sa postavili ďalší jazdci

Zadajte Webu Autosport.com chystá FIA pred jazdcami o poradie 52-ročných miliónov. V prípade, že sa na situáciu vzťahuje sankcia, 265-dolárové bankovky pošlú na šampionát piloti hrozilo odotani bodov zo á Championship.

Proti nariadeniu sa okrem Hamiltona postavili ďalší jazdci. Dánski piloti Kevin Magnussenov a Haasu sú na vzostupe a mimochodom, šance sú vysoké.

«Chápem, čo tým chcú povedať, ale je to zásnubný prsteň. Ak s ním budem môcť pretekať, tak sa pokojne nechám kvôli nemu na prste trochu viac popáliť. од som zlý pocit, keby som si ho mal zložiť.” povedal Magnussen a vyzval FIA, aby mohla niesť zodpovednosť.

Fotogaléria k článku
Fotokópie: 13

  • autor: © Zoznam
  • Vyberte si: KTK

.

Leave a Comment