Sexi modelka šantila vo vlnách: Aha, ako ju zradili bikini!

Brooks Nader sa zviditeľnila v roku 2019, kasting vyhrala do Sports Illustrated. Pózovaє ”prestížny plavkový magazín je snom mnohých dievčat. Nuž, aj táto kráska sa radí medzi sexice, ktoré verejnosť ohurujú svojimi božskými krivkami. Prvá kampaє ”nafotila v roku 2020 na čarovnom ostrove Bali.

Podľa jej vlastných slov jej spolupráca s významným magazínom zmenila život a viac si verí. „Sports Performance mi veľmi pomohol k sebavedomiu. Ste obklopení jednými z najvplyvnejších agus najkrajších supermodeliek,“ uviedla v jednom z rozhovorov krásna plavovláska.

Dnes sa Brooks Nader môže pochváliť ďalšími Úspechmi agus tím, ktorý má na Instagrame viac ako 850-tisíc sledovateľov. Dobre známa je už aj paparazzom. Nedávno na ňu natrafili, keď si na pláži užívala chvíľku oddychu. V istom okamihu sa vybrala schladiť do vĺn, kde sa jej vrchný diel bikín posunul tak, že odhalil obliny jej pŕs.

Brooks Nader

Fotogaléria (8)

Krásnu Brooks Nader zradili bikini.
Zdroj: profimedia.sk

Brooks Nader je však nielen krásna, ale aj vzdelaná žena. University of v. New Orleans, kde a vyrastala. Momentálne žije spolu so svojím manželom, s ktorým sa používa pri tvorbe Sports Il, v New Yorku. O svojom súkromí sa vyjadruje len veľmi zriedka. Práve v slávnom meste zažila, podľa jej slov, najstrašidelnejší okamih svojho života, keď zistila, že jej niekto vložil do kabáta sledovacie zariadenie. Samotná Brooks a zistila až po niekoľkých hodinách, jej prišlo upozornenie o sledovaní jej polohy.

Brooks Nader

Fotogaléria (8)

Brooks Nader
Diabol: SITA

Sexi modelka šantila vo vlnách: Aha, ako ju zradili bikini!

Leave a Comment