Slovenský pohár – finále – Vladimír Weiss kritizuje Martina Škrtelu

dnes 07:00
|

Dva víkendy, dva domáce zápasy s Trnavou, dva diametrálne rozdielne príbehy. Srbský krídelník Slovana Bratislava Aleksandar Čavrič pocítil vrtkavosť futbalu.

Čavrič v nemocnici s otrasom mozgu

Slovan pred týždňom zvíťazil v ligovom derby, Aleksandar Čavrič rozhodol jediným gólom v 18. sekunde. V nedeľnom finále Slovenského pohára haahali «belasí» za kratší koniec a Srb dohral už po piatich minútach. V centre centroval cez Martina Škrtela, kapitán Spartaka ho zasiahol zadkom do hlavy. Aleksandar Čavrič sa ešte pri dopade udrel temenom o trávnik.

VIDEO: Zákrok Martina rtekrtela od 39:52:

Po strete zostal nehybne ležať, ihneď ho ratovali hlavný rozhodca Peter Ziemba, men Ivan Šaponjič. Lekári po a pol postavili Aleksara Čavriča na nohy. Martin Škrtel sa stihol ospravedlniť, no naďalej otrasený krídelník mal problémy s následkom a po chvíli si sadol.

Z hracej plochy ho vyniesli na nosidlách. Robiť malý bubienok z tribúny na robtrob sotadióna so slzami v očiach.

Weiss: Hrubý zákrok, nešportový

Tréner Slovana Vladimír Weiss st. na pozápasovej tlačovke prezradil, že futbalistu hospitalizovali. Zákrok Martina Škrtela kritizoval: „‚Čaki ‘má otras mozgu, leží v nemocnici. Martinov z bolkrok bol na hrane. Pri všetkej úcte k nemu, keď si to pozriete spomalene, hral telo, nie loptu. Bol to hrubý zákrok na hrane agresie. Je tak naučený hrať, to beriem, ale bol to tvrdý zákrok, nešportový. »

K ý b stopvalému stopérovi FC Liverpool a zverencom z nationalencebi sa vrátil v ďalšej odpovedi: „Martin vyhrá prakticky každý súboj. Potvrdil silu a zanietenosť, ale zákrok na Čavriča sa mi nepáčil. Mohol to riešiť inak, lopta išla von z ihriska ».

Slovan pocítil predčasný odchod rýchlonohého Aleksandara Čavriča. „Oslabilo nás to. ‚Roavro ‘mal teraz dobrú formu, pred týždňom dal rozhodujúci gól. Mal vrcholnú chuť, jeho rýchlosť nám chýbala. And Tigran (Barseghjan), alebo ostatní hráči, ktorí prišli na jeho pozíciu, nesplnili dravosť a kvalitu, ktorú som od nich očakával », vravel Vladimír Weiss.

Slovan prehral na konečných 1:2 po double a double double s poslednými dvoma sezónami.

Cez tému:

odoslaný si tiež

Spartak vyhral Slovnaft Cup a zosadil z trónu Slovana! Belasý ty o double sa…

odoslaný si tiež

Slovnaft Cup: Tréneri a záverečné hodnotenie. Martin Škrtel: Usporiadať …

Leave a Comment