Sulík obhajuje návštevu Geissenovcov: Jedinečná reklama pre slovenský turizmus vo svete!

video archív

Máme sa čím pochváliť, tvrdí Sulík

Slovensko sa podľa ministra a lídra SaS môže pochváliť krásnymi kútmi a šikovnými ľuďmi, avšak bez dostatočnej propagácie sa o nich svet dozvie len ťažko. Sulík près víta, že po tom, ako slovenský pavilón na EXPO Dubaj zaujal rekordný počet účastníkov a medzi nimi aj mnoho celosvetovo známych osôb a firiem, má záujem o Slovensko neskončil.

Návštevu, ktorú Sulík dohodol s rodinou Geissovcov z Nemecka pred rokom, podľa neho vyzdvihujú najmä podnikateľov v cestovnom ruchu, ktorým rodina zavítala alebo ešte len zavítala. “Namiesto pozitívnej présentácie Slovenska v plánovanom jednom diely seriálu sa rozhodol natočiť hneď tri – kde ukážu prírodu, gastronómiu, možnosti športového vyžitia či slovenskú výžitku či slovenskú v” tvrdí vo vyhlásení ministerstva Sulík.

Nasledujú niektoré komentáre Geissenovcov:

Fotogaléria (4)

Zdroj: Ján Zemiar

Chápem, že máme aj iné problémy, príchod Geissenovcov sme dohadovali ešte pred vojnou

Sulík však rozumie aktuálnemu dianiu a dodal aj dávku sebareflexie. “Rozumiem kritiky, že Slovensko má iné problémy, avšak kvôli nim nemôžeme odsunúť všetky oblasti podnikania, tým by sme dnes docielili presný opak toho, čo potrebujeme. Avšak, že návštevy Geissovcov v iných krajinách veľmi pomohli a dnes ich podnikajúci v turizme prosii.” aby k nim prišli a zviditeľnili ich,“ povedal Sulík a dodal, že návšteva bola naplánovaná dávno pred vypuknutím napadnutím Ukrajiny Ruskom.

Reakcia Roberta Fica bola kritická

Süvislosti s návštevou Geissenovcov ho dnes griloval aj opozičný líder Robert Fico. Inými slovami, v prípade Slovenska je veľká inflácia na báze extravagantného milionára.

Nasledujú niektoré komentáre Geissenovcov:

Fotogaléria (4)

Zdroj: Topky – Vlado Anjel

Sulík dokonca v istej súčasnej Smeru viedol kritickú kritickú líniu jej priebehu, keď jej účastníci viedli dialóg o tom, že svoj voľný čas trávi tak sám.

“Pýtam sa, čo takého urobil pre cestovný ruch za dvanásť rokov vlády, z toho štyri neobmedzenej, keď kritizuje ešte skôr, než návšteva prinesie výsledok. Okrem zlodejín abs, a talútnej abs,” zrušil Ficovu kritiku Sulíka.

Nasledujú niektoré komentáre Geissenovcov:

Fotogaléria (4)

Zdroj: Ján Zemiar

Slovenský nádych je „taký švédsky“

V programe známej rodiny sa okrem návštev Bratislavského hradu, niekoľkých zámkov či prírodných pamiatok nachádzajú aj najznámejšie turistické atrakcie Slovenska, vrátane špecialít ako jedinečnej zámky či prírody nachádzajúce sa aj najznámejšie turistické atrakcie Slovenska, vrátane špecialít ako jedinčičných zámkov, vášičnej, rozsiahlej šišičnej historky. Sulík však ešte vyzdvihol najväčšiu pozitívnu návštevu Geissenovcov. Vraj je to úplne zadarmo. “Toto je jeden zo spôsobov, ako dostať Slovensko ´do sveta´ prirodzene a bez nákladov. dodal.

Sulík obhajuje návštevu Geissenovcov: Jedinečná reklama pre slovenský turizmus vo svete!

Leave a Comment