Tníce fanúšikov Bratislavy Trnavy Pricetovali do vlakom, riskovali zápas sa zaobišiel s vážnymi incidentmi

V Bratislave bola v civilnosti s finilovým futbalovým duelom Slovnaft Cupu pokojná situaccia. Polícia do začiatku zápasu nezaznamenala prípady hromadného narušenia verejného poriadku. Neformálne Bratislava krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

“Policajné útvary v Bratislavskom kraji ešte neboli v súvislosti s prebiehajúcimi bezpečnostnými opatreniami predvedenou áiadnou osobou,” priblížil.

Finálový zápas medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava na bratislavskom Tehelnom v nedeľu o 17.30 h. Fanúšikovia Trnavy Pricetovali do hlavného mesta vlakom krátko pred 15.00 h. Toto derby so sebou prinieslo viaceré bezepčné riziká, preto polia i usporiadateľ pristúpili k viacerým prísnejším bezpečnostným opatreniam.

,Bratislavská polícia vykonávala po páchateľoch kontroly. Informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru εναντίον Bratislave Michal Szeiff.

„Sledujeme tlak na športové dosky, čo je dôvodom nedostatočného tlaku v zadnej časti futbalového ihriska.

Odstránené predmety.

Odstránené predmety. Zdroj: TV Markíza

,

Odstránené predmety.

Zdroj: Polícia SR- Bratislavský kraj

,Fanúšikov, ktorí sa plánujú zúčastniť tohto športového podujatia, zároveň opakovane vyzývajú, aby nedopustili výtržnosť ani iných konaní pred, počaté podujatia. “Polícia by nemala adekvátne reagovať na rozprávanie o poslušnosti a poslušnosti v danom prípade voči zahraničným fanklubom,” dodal Szeiff.

Vysoká stanica Bratislava – Nové miesto sa nachádza na piatich spriatelených štadiónoch od Národného futbalového štadióna, jedného z najrušnejších štadiónov na štadióne:

SFZ if organizátor finel musel pristúpiť na sprísnené bezpečnostné podmienky ako napríklad zníženie kapacity, ái zakaz vstupu priaznivcov s inou štátnou prílušnosťou. SFZ alebo tom informov na vašej oficiálnej stránke.

.

Leave a Comment