Třinci pokračujú slovenská legia. Traja hráči podpísali nové zmluvy

dnes 16:58
|

Slovinskí hokejisti Marko Daňo, Miloš Roman a Patrik Hrehorčák sú v sezóne 2022/2023 v tíme úradujúceho majstra českej extraligy HC Oceláři Třinec.

odoslaný si tiež

Vladimír Országh je v klube nováčik, pribudol medzi všetkými českými majormi

V klube bude pokračovať spolu sedem slovenských hokejistov, keďže platné zmluvy majú stále aj útočníci Vladimír Dravecký, Tomáš Marcinko, Martin Bakoš a obranca Martin Marinchin.

Ďalším Slovákom v mužstve bude Vladimír Országhktorý sa stal asistentom nového trénera Zdeňka Motáka.

Mladý brat Michala Romana s mimozemšťanmi Nových Zámkov Miloš je jedným zo Slovákov ř řřři,,,, ý, kt kt kt kt kt kt ý…….. MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS MS Na majstrovstvách sveta seniorov debutov pred rockom. Dvadsaťdvaročný ცენტრი má za sebou dve sezóny v drese “oceliarov” av oboch sa týka majstrovského titulu. V dni 2021/2022 pribudne celkovo 24 bodov (10 + 14) v 44 dueloch, v play-off budete mať na konte dva góly a tri asistencie v 14 ťahoch. Na konte mám bronz zo ZOH v Pekingu.

Dvadsedemročný Daňo zavŕšil svoju sezónu v kariére, taktiež sa tešil z olympijského bronzu. V 36. kole základnej časti 16 bodov (10 + 6), v druhom dueli play-off trikrát skóroval. Odchovanec Dukly Trenčín má za sebou aj 141 Stretnutie v zámorskej NHL και Dresoch Tímov Columbus Blue Jackets, Colorado Avalanche, Winnipeg Jets a Chicago Blackhawks. Zahral si aj za Slovan Bratislava εναντίον KHL.

Dvadsaťtriročný Hrehorčák má za sebou už siedmy ročník v Třinci, tretí medzi mužmi. V 14 dueloch vyraďovacej iasti nazbieral štyri gólové prihrávky, v 56 zápasoch prebiehajúcej sezóny získal 12 bodov (12 + 3). V novembri reprezentácia Slovenska na Nemeckom pohári. Nový rok 2018/2019 o Rouyn-Noranda Huskies Prestížny Memorial Cup za víťazstvo proti juniorskej Kanadskej hokejovej lige (CHL).

Leave a Comment