V NHL už v rozpočtovej sezóne; Slafkovský je k vám najbližšie, aby zabojoval o miesto v prvom čase

dnes o 13:15
|

Slovinský hokejista Juraj Slafkovský viac ako pozornosť z odmorských odborníkov pred tohtoročným vstupným draftom NHL. Osemnásťročný Košičan je lídrom konečného preddraftového rebríčka spomedzi hráčov, ktorí v ostatnej sezóne pôsobili v Ewropa.

Celkovo môžem byť druhým najviac vybraným hráčom po Kanaďanovi Shaneovi Wrightovi. Pozitívne pri pohľade na adresu agentov Centrálneho skautingu v zimnom profile Dana Marra. Podľa neho by sa najužitočnejší hráč hokejového turja na ZOH in Peking 2022 mohol presadiť medzi elitu už v nasledujúcom ročníku.

odoslaný si tiež

Preddraftovému rebríčku medzi Europómi kraľuje Slafkovský, Nemec je v tesnom …

„Skauti nemajú veľmi dobré slovo, len ho nenávidia. Pri ňom ste na olympiáde mohli vidieť, že sa podarilo presadiť v každom zápase. V ďalšom dueli sa zlepšoval a darilo sa mu využívať jeho prednosti, najmä robustnú postavu.

Nerád hovorím o hráčoch vo veku 18 alebo 19 rokov, úe sú pripravení na NHL. Sao sa týka fyzickej stránky, on by mohol byť tým, ktorý je najbližšie k tomu, aby zabojoval o miesto v prvom čase už v budúcej sezóne, » povedal Marr o Slafkovskom podľa oficiálneho webu kanadako-americkej súťaže.

Talentovaný krídelník од sa mohol stať najvyššie draftovaným Slovákom v historikovi. Toto prvenstvo zatiaľ patrí Mariánovi Gáboríkovi, ktorého si klub Minnesota Wild vybral v roku 2000 z tretej pozície.

odoslaný si tiež

Slovensko zverejnilo záverečnú nomináciu na MS v hokeji 2022

Bronzový medailista z Pekingu patril medzi najrýchlejších športovcov na olympijských hrách. Sezónu 2021/2022 si môžete stiahnuť zo seniorského fínskeho tímu Liigy TPS Turku. V 18 zapasoch vyraďovacej časti zaznamenal dva góly a päť asistencií, v základnej časti nazbieral 10 bodov (5 + 5) v 31 dueloch.

Víťazom sa vtedy stal Hlinka Gretzky Cupu vo finále, ak reprezentácia Slovinska do 18 rokov. Figuruje tiež v priebežnej nominácii na seniorský svetový ýampionát vo Fínsku, ktorý Slovensko mája otvorí v piatok 13. stretnutí proti Francúzsku. Draft NHL je začiatkom júla av kanadskom programe Montreale.


Bronzový nant Zlato. Francúzsky od radosti takmer zšťrali piešťanský ótadiyón:

Leave a Comment