V pivnici rodinného domu našli mŕtvu ženu a muža s porezaným krkom

MALACKY / Tragický deň pre rodinu zo Záhoria. V pivnici rodinného domu totiž našli ženu bez známosti života. Jej manžel skončil s poraneným hrdlom v nemocnici. Motív tejto tragédie zatiaľ zostáva neznámy.

Bolo okolo siedmej hodiny ráno, keď pred jedným z rodinných domov v obci Gajary zastavili záchranári. Po chvíli prišla aj druhá sanitka a zároveň policajti. Tých mala privolať dcéru rodičov, ktorých našla v pivnici rodinného domu.

“O pol ôsmej tu už bola určite,” povedala suseda. “Žiaľ, záchranári už žene pomôcť pomôcť. Pomohli však mužovi pomôcť. Ten mal reznú ranu na krk. Po vojaci ho previezli do nemocnice. Prevoz bol pri vedomí av stabilizácii.” referovala o tvorbe opery Alena Krčová. Blízka rodina bola z tejto tragédie v šoku. Ani susedia, ktorí starších manželov poznali, nechali, čo sa mohlo stať. Podľa ich slov, manželia boli na dôchodku, veľmi si rozumeli a vzájomne si pomáhali. Rodina bola pre nich všetkým. “Nebol som počuť žiadne kriky v ulici nič, všetko mali v poriadku, boli dobrá rodina. Aj záhradku, všetko spoločne aj oprala a pomáhala,” oživili susedia.

Čo sa presne v ranných hodinách v rodinnej dobe stalo, prešetruje polícia. “Vyšetrovaním okolností sa v súčasnej dobe zaoberajú policajti bratislavskej krajskej kriminálky. Vec je evidovaná ako trestný čin pokusu vraždy,” povedal hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru v Bratislave, Michal Szeiff.

Leave a Comment