VEĽKÁ RADOSŤ páru z poslednej Svadby: Od hokeja si dal PAUZU a teraz oznámili, že … Wau, GRATULUJEME!

Monika a Michal mali v podstate najkomplikovanejší začiatok zo všetkých piatich manželských párov. „Deich človek, ktorého sme ti našli, nežije agus Slovensku. Žije v zahraničí. A kvôli práci nemôže odísť. Tá svadba bude tam, kde žije on,“ povedali odborníci Monike ešte na začiatku agus následne spresnili, že ide o Anglicko, kde sa Michal živí ako profesionálny hokejista.

Jej reakcia však bola perfektná a absolútne spontánna. „Anglicko? Dobre. Dobre! Nestaráme sa o teba. Takže v Anglicku svadba? A som vždy chcela mať,“ odklepla sympatická blondínka ich rozhodnutie. Niel a rovnako hladko prebiehalo aj samotné televízne manželstvo. Už začiatku bolo zjavné, že medzi touto dvojicou naozajkrí a dokázali by fungovať spoločne aj v reálnom živote.

Počas rozhodnutia oznámili, že by to spoločne ešte chcelo, žiadne veľké riešenie bola Michalova práca v zahraničí. A najnovšie sa ukázalo, že športovec túto prekážku definitívne vyriešil. „Ja som v pondelok ráno po skončení sociálneho experimentu späť do Anglicka, keďže sezóna prebehla. Potom sme fungovali tak, že telefón bol náš najlepší kamarát, ale zvládli sme to. Môžem povedať, že to očakávate, môžete urobiť desať,“ Michal pre web povedal markiza.sk a dodal, že podnikol aj ďalšie veľké kroky.

VEĽKÁ RADOSŤ páru z

fotogaléria (4)

Zdroj: TV Markíza

Tím je, že po odohratej sezóne v Anglicku sa rozhodol vrátiť na Slovensko a zotrvať až do augusta, aby si skúsili spoločné bývanie. Niel a tak sa aj stalo, a tak aktuálne partneri spoločne žijú v “nevestinom” bratislavskom byte, ich láska kvitne az televízneho manželstva sa vykľul skutočný vzťah. Zadarmo!

VEĽKÁ RADOSŤ páru z

fotogaléria (4)

Zdroj: TV Markíza

VEĽKÁ RADOSŤ páru z poslednej Svadby: Od hokeja si dal PAUZU a teraz oznámili, že … Wau, GRATULUJEME!

Leave a Comment