VEĽKÁ RADOSŤ páru z poslednej Svadby: SKONČIL s hokejom v Anglicku agus teraz oznámili, že … Wau, GRATULUJEME!

Monika a Michal mali v podstate najkomplikovanejší začiatok zo všetkých piatich manželských párov. „Deich človek, ktorého sme ti našli, nežije agus Slovensku. Žije v zahraničí. A kvôli práci nemôže odísť. Tá svadba bude tam, kde žije on,“ povedali odborníci Monike ešte na začiatku agus následne spresnili, že ide o Anglicko, kde sa Michal živí ako profesionálny hokejista.

Jej reakcia však bola perfektná a absolútne spontánna. „Anglicko? Dobre. Dobre! Nestaráme sa o teba. Takže v Anglicku svadba? A som vždy chcela mať,“ odklepla sympatická blondínka ich rozhodnutie. Niel a rovnako hladko prebiehalo aj samotné televízne manželstvo. Už začiatku bolo zjavné, že medzi touto dvojicou naozajkrí a dokázali by fungovať spoločne aj v reálnom živote.

Počas rozhodnutia oznámili, že by to spoločne ešte chcelo, žiadne veľké riešenie bola Michalova práca v zahraničí. A najnovšie sa ukázalo, že športovec túto prekážku definitívne vyriešil. „Ja som v pondelok ráno po skončení sociálneho experimentu späť do Anglicka, keďže sezóna stala. Potom sme fungovali tak, že telefón bol náš najlepší kamarát, ale zvládli sme to. Môžem povedať, že čakáte, môžete si vziať desať,“ Michal pre web povedal markiza.sk a dodal, že podnikol aj ďalšie veľké kroky.

VEĽKÁ RADOSŤ páru z

fotogaléria (4)

Zdroj: TV Markíza

Tím prvý, že po sezóne ukončil svoj pracovný pomer v anglickom hokejovom čase, no a deich druhý … Níl a tak sa aj stalo, a tak aktuálne partneri spolupracujú v “nevestinom” bratislavskom telev byk, ich láne láso viz. vykľul skutočný vzťah. Zadarmo!

VEĽKÁ RADOSŤ páru z

fotogaléria (4)

Zdroj: TV Markíza

VEĽKÁ RADOSŤ páru z poslednej Svadby: SKONČIL s hokejom v Anglicku agus teraz oznámili, že … Wau, GRATULUJEME!

Leave a Comment