VIDEO Desivý moment v NHL: Brankár Colorada priateľsky przbudzuje zásah hokeja do oka

Milý obchod Darcy Kuemper áaduMilý obchod Darcy Kuemper áadu Zdroj: SITA / AP / Mark Zaleski

NASHVILLE – Najlepší tým Západnej konferencie po základnej časti Colorado vyhralo v 3. Stretení na ľade Nashvillu 7:3 z prelomu 3:0 v stúpaní. Švédsky kapitán Gabriel Landeskog získal dve asistencie a dve asistencie.

Colorado nie je jedinou krajinou na svete, kde sa Darcy Kuemper od začiatku tretieho ročníka zapája do dopravných zápch. Χιονοστιβάδα m oe o postupe do 2. kola rozhodnúť už v pondelok opäť v Nashville.

“V play-off však nie sú veľké zápasy a určite nechcú skončiť sériu 0:4. My sa o to pokúsime, bude to opäť veľký zápas.” povedal Landeskog pre nhl.com. Kuemper zastavil deväť z desiatich striel, ktoré na neho leteli, no v závere tretvodnej tretiny musel striedať po tom, hoo ho útočník Nashvillu Ryan Johansen trafil hokejkou cez prilbu do oka.

Bránke ho nahradil Pavla Francouza. “Najprv som nevidel, sao sa mu stalo, no videl som, že má veľkú bolesť a hneď som vedel, idem do bránky.” povedal ýeský brankár. Tréner Jared Bednár je v strehu, Kuemperove ranil zieenie nie je také vážne a nevylúčil, sae sa oznam vo vtvrtom zápase.

.

Leave a Comment