VIDEO Guardiola a Ripol budú Rivala a médiá: Candy proti Liverpoolu!

Tréner futbalistov Manchestru City Pep Guardiola Tréner futbalistov Manchestru City Pep Guardiola Zdroj: SITA / AP / Martin Rickett

MANCHESTER – Tréner futbalistov Manchestru City Pep Guardiola ako polčas, Liverpool vs. Boggi alebo anglický titul pod zápasom a názov zápasu, potom historický pre seba i Európu.

Zároveň si do “Reds” rýpol, v anglickej lige vyhrali od roku 1990 jediný titul. “Citizens” po 5:0 z Newcastlu a tabu pred Liverpoolom, pričom trojka je jedno telo.

“V tejto krajine vrátane médií podporuje Liverpool. Je to samozrejmé, pretože Liverpool má za sebou každú históriu v európskych pohároch. Nie v Premier League, ktorú vyhrali je,” povedal Guardiola v rozhovore pre beIN SPORTS.

“Liverpool Je Spolu S (Manchester) United Najdôležitejším Tímom v Histórii, Pokiaľ Ide oaj dvanstvo, históriu, dramatické udalosti a ďalšie mnžstvo vecí. Ale to mi je jedno” uviedol päťdesiatjedenročný anipaniel.

Podpora Liverpoolu a Nevady. „Nemám problém s tým, či želajú Liverpoolu víťazstvo viac ako nám, je to normálne. koniotatoval Guardiola, ktorého zverenci minulú stredu vypadli v semifinále Ligy majstrov s Realom Madrid, ktorý sa vo finále stretne práve s Liverpoolom.

Boj o majstrovský titul

Futbalisti City využili sobotnú remízu Liverpoolu doma s Tottenhamom (1: 1) και ο θριαμβος του Newcastlom για το τίτλο του τίτλος του Posledných päť rokov. “Musíme získať deväť bodov, možno šesť. To záleží na tom, stane sa to v nasledujúcich dvoch zápasoch, pokiaľ ide o rozdiel v skóre.” vyhlásil niekdajší kouč Barcelony a Bayernu Mníchov.

Manchester kakajú vonkajšie zápasy s Wolverhamptonom a West Hamom, sezóna končí doma proti Aston Ville. „Divaci n prots proti Newcastlu podasne podpory. podotkol bývalý hráč Barcelona, ​​​​Brescie alebo AS Rím.

  • autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter / beIN SPORTS
  • Vyberte si: KTK

.

Leave a Comment