VIDEO – Slovan – Trnava. Vladimír Weiss kritizuje Chovana

dnes o 17:00
|

Punc finilového zápasu násobí nápor na psychiku hráčov. Íťasto víťazia nie lepšie, ale mentálne odolnejší. A neraz rozhodne skrat jednotlivca.

Zlyhanie brankára Liverpoolu Lorisa Kariusa vo finále Ligy majstrov 2018 proti Realu Madrid je vzorový príklad z futbalovej encyklopédie. Strany vo finále rozlúskol taktiež kiks brankára.

odoslaný si tiež

Spartak vyhral Slovnaft Cup a zosadil z trónu Slovana! Belasý ty o double sa…

Chovan je bežné meno pre Slovan

Po ode odne ojnej jennotky Slovana Dominika Greifa do RCD Mallorca sa špekulovalo, kto a či niekto z duveice Adrián Chovan a Michal Šulla ho dokáže pnohodnotne nahradiť. Po rozpačitom úvode prvého trénera Vladimíra Weissa st. oporu v prvom menovanom.

„Aďo už dlhšie chytá dobre. Blízko všetkým čierny nektár alebo listy maku (Zlaté Moravce). Chvíľu trvalo, k sim si zvykol. Dnes je deň, keď treba nájsť spoločnú reč pre Slovan,“ povedal. povedal Weiss pred tromi týždňami.

Takýto spôsob nemôže dostať

Po finále ho nepochválil. Chovan v 113. rýchlo vyrazil zdanlivo strelu Alexa Ivána z diaľky len pred seba a dorážajúci Dyjan Azevedo ho vytrestal.

VIDEO: Rozhodujúci gól s chybou Chovana od 3:00:33:

«Druhý gól sme si dali prakticky sami. A ,o, aj keď podával celý rok dobré výkony, nemôže dostať takýto g zl z 30 metrov. musím vyraziť, nie tlmiť na prsia. To sa nerobí v takomto zápase, vo veľkom futbale už vôbec nie. Nelepivý pršiplášť. Odrazená lopta a pozeráme sa na Azeveda, ako nám dáva gól zo šiestich krokov, “weiss.

Trnava sa pripravovala na Chovanu

Mravčia robota v taktickej príprave realizačný tím Trnavy na finále sa ukázal aj v tomto momente. „Pavel Kamesch (tréner brankárov) pripravuje zápasy pre všetkých. Prízvukoval im, aje aj u nás mu (Chovanovi) tie lopty vypadávali a treba dobiehať naslepo. Aj keby to bola zdanlivá lopta, ktorú by mal chytiť. Dnes to vyšlo, “prezradil hlavný tréner Spartaka Michal Gašparík.

odoslaný si tiež

ΒΙΝΤΕΟ: rtkrtel poslal Čavriča do nemocnice. Weiss: Pred týmto Martinovi…

odoslaný si tiež

ΒΙΝΤΕΟ: Weiss sa hneval na rtekrtela. Čavrič z nemocnice: Vyplo ma, veľa si …

„Bolo ako dar z Boha a samosreime ai z brankáry. No neviem, mui mu môžem za to poďakovať, “tešil sa gólový hrdina Azevedo. Spoluhráč Martin Mikovič nadviazal: „Aďo je dobrý brankár. “Nechcem povedať, mue mu neprajem, no som rád, ae akurát v tomto zápase si vybral smolný moment.”

Weiss ml .: Nie je to o Aďovi

Vo finále kapitán Slovana Vladimír Weiss ml. sa zastal svojej jednotky: „Nie je to o Aďovi. Spoluhráčom som povedal, aje keď vyvediem mužstvo na ihrisko, nie som líder ja, sme nimi všetci. Spoločne vyhrávame, spoločne prehrávame.“ Martin Škrtel doplnil Druhý muž s páskou na rukáve:

Nebola to ojedinelá chyba slovenskej jednotky na ME 2017 hráčov do 21 rokov. Chovan urobil tri a pol sezóny dvojku Igora Šemrinca v Trenčíne. Zlatých Moravciach sa striedal v bráne s Martinom Krnáčom a neskôr robil dvojku Branislavovi Pindrochovi. Až v treťom ročníku vo ViOne chytal stabilne a solídnymi výkonmi si vyslúžil pre mnohých prekvapivý transfer do Slovana.

odoslaný si tiež

Weiss po prehratom finále: Neskočím teraz z mosta. nie som schopný…

Otrasie sa alebo ako jednotka Slovana skončila?

Rodik z Partizánskeho už nie je mladý prospekt, v októbri osláv 27. narodenín. Blíži sa k najlepšiemu roku v kariére brankára a podobne kiksy si už nemôže povoliť. Nie, ak má byť opora Slovana v ťažení za peschom v európskych pohároch.

Aká bude reakcia Chovana; Je možné mať duševnú chorobu po duševnej chorobe alebo mať zlý výsledok, ak Kariusa a mnohí ďalší ľudia boli vystavení vírusu?

odoslaný si tiež

“Hrdina” skončila Liverpoolom a Realom, kiks spravil aj na Slovane. Sao sa…

Leave a Comment