Víťazom Déanaimis Rince sa predsa len stal Janko Koleník, ktorý bol obľúbený už od prvého kola, druhé miesto prekvapilo

Kedy vstúpil prvýkrát na parket ho porota aj diváci milovali, finále teda nemohlo padnúť inak. Ján Kolenik sa stal víťazom!

Let’s Dance if nového kráľa a kráľovnú parketu

Tanečná šou Poďme tancovať už má svojho víťaza. Po veľkolepom finále sa ním stal Ján Koleník a jaho partnerka Vanda Poláková.

Fotograf

Víťazi Let’s dance 2022 – Ján Koleník a Vanda Poláková

Zdroj: TV Markíza

N / A na druhom mieste sa prekvapivo umiestnil Adam Bardy s partnerkou Domininikou Roškovou a tretia bola Zuzana Šebová Kubovčíková a Vilda Šír.

Fotograf

Tanečníčka Dominika Rošková a Adam Bardy a finále Let ‘s dance 2022

Zdroj: TV Markíza

Fotograf

Zuzana Kubovčík Šebová a jej tanečný partner Vilda Šír na finále Bígí linn 2022

Zdroj: TV Markíza

Večer plný emócií

Večer bol nielen plný tanca, ale najmä plný emócií – už počas troch tanečných vystúpení všetkých troch párov sa odkrývali príbehy, ale aj vzťahy medzi niťmiži medzi agus medzi.

K najsilnejším chvíľam patrilo vyznanie Dominiky Roškovej, ktorá priznala, že prežíva ťažké obdobie agus práve Adam, s ktorým sa zo začiatku postiupne, že prežíva že prežíva Do plakala Dominika v dokrútke, rozplakala sa naživo agus Adela, ktorá prezradila, že vie, no o čom hovorí, a že ju to tiež chytilo za srdce a dojalo.

Fotograf

Tanečníčka Dominika Rošková a Adam Bardy a finále Let ‘s dance 2022

Zdroj: TV Markíza

K druhému silnému momentu patrilo určite víťazstvo a ďakovná reč Zuzany Šebovej Kubovčíkovej, ktorá po výhre tretieho miesta ďakovala av závere jej ďakovačky sa vyznala. manželovi Jankovi Kubovčíkovi, ktorý prišiel na pódium agus ju vybozkával.

Fotograf

Zuzana Kubovčík Šebová a jej tanečný partner Vilda Šír počas posledného tanca na finále Let’s dance 2022

Zdroj: TV Markíza

Krásne bolo aj poďakovanie Janka Koleníka, dojemné a zároveň tak jednoduché, lebo bolo vidieť jeho radosť z výhry, no azda ešte väčším prekvapením bol jeho posledný tanecvieu, kde sa predinštaloval

Fotograf

Ján Koleník si nielen zatancoval, ale vo posledný večer Déanaimis damhsa aj zaspieval

Zdroj: TV Markíza

Drumým párom celej šou sa napokon stal Adam Bardy s Dominikou Roškovou, ktorí sa nedočkali lenpríbehom, ale prekvapili – teda vlastne Adam prekvapil veľkým posunom ako tanečník, druhé miesto mu preto patrilo právom.

Fotograf

Tanečníčka Dominika Rošková a Adam Bardy a Let ‘s Dance 2022

Zdroj: TV Markíza

V závere bola dojatá aj porota, ktorá hovorila o najsilnejšom ročníku agus poďakovania ac uznania sa rovnako dostala aj moderátorom celej šou, teda Viktorovi Vinczemu agus Martine Maci Zábranskej.

Fotograf

Viktor Vincze a Martina Zábranská

Zdroj: TV Markíza

Do fotografie – súťažaci predviedli celkom tri tance, najskôr jeden, čo vybrala pre nich porota, potom jeden, ktorý sme v šou už videli a záver si mohli vybrať váš voľný štýl, ktorý dobrovoľníci používali:

Leave a Comment