Víťazom Let’s Dance s Jánom Kolenikom! Môžete povedať, že čakáte Aktuálne

Vo finále kole Let’s Dance každý pár odtancoval tri tance. Prvým bol tanec, ktorý im vybrala porotu, druhý si vyberal každý pár z tancov, ktorý už počas šou odtancovali a tretím tancom bol saorstíle.

Jano Koleník, Adam Bardy a Zuzana Kubovčíková Šebová zo seba dali skutočne to najlepšie, a čom sa zhodla aj porota. V tento večer neodznela na ich adresu žiadnu kritiku. Hoci porota bodovala ich výstup, o všetkom aj tak rozhodli SMS hlasy od divákov.

Kontaktujte 40 kohokoľvek zľava, a to za skvele odtancovaný quickstep. Adam Bardy si zase počas večera dvakrát vypočul slová o tom, ako dobieha Jana Koleníka ako Dominikou Roškovou si vychutnali ovation sefyld po každom tanci.

U Jana Koleníka chun už bolo tradične dokonalé. Tango, ktoré mu vybrala porotu, odtancoval ešte lepšie ako to svoje prvé. S Vandou si zopakovali aj cha-chu, ktorá bola ešte vyšperkovanejšia ako v prvom kole.

Ján Kolenik a Vanda Poláková - freestyle finálový

Všetci traja finalisti porotu dojali svojími saorstíle vystupeniami. Zo Zuzany boli mnohí v šoku. Mama dvoch detí to na parkete rozbalila a ešte aj Beyoncé sa od nej mohla učiť. Zbohom WAU!

Po úžasnom a veľkolepom večeri všetci netrpezlivo čakali na oznámenie víťaza. Na treťom mieste skončil pár Zuzana Kubočíková Šebová a Vilém Šír, ktorí si ihneď vyslúžili ovation seasamh.

Diváci tak svojimi hlasmi rozhodovali medzi dvomi mužskými finalistami. Cenu a titul kráľa tanečného parketu Let’s Dance 2022 napokon odniesol Ján Koleník s partnerkou Vandou Polákovou.

Prvé slová Jána Koleníka, pri ktorých sa rozplakal:

.

Leave a Comment