Vysoká prehra s Plzňou zlomila Vrbovi, vedenie Sparty Praha ho okamžite väz odvolalo

dnes 11:47
|

Pavel Vrba je futbalovým trénerom Sparty Praha. Vedenie klubu v pondelok s okamžitou platnosťou odvolalo po víkendovej hladkej prehre 0:3 na ihrisku Viktorie Plzeň.

V dvojzápase a v záverečnom domácom zápase so slovenským tímom Michal Horňák si rezervuje druholigovú rezervu. V lete mohol mužstvo prevziať kormidelník z Nemecka, podľa portálu idnes.cz sa v kuloároch hovorí najmä o Heikovi Herrlichovi.

Spolu s Vrbom konjia v Sparte aj jeho asistent Zdeněk Bečka a tréner brankárov Martin Ticháček. «Obavy o miesto mám zakaždým. So všetkou prípravou, » povedal ešte cez víkend po prehre v Plzni Vrbaktorý v minulosti viedol aj slovenské týmy Matador Púchov (2004-2006) a MŠK Žilina (2006-2008).

Žilinu viedol v roku 2007 k titulu, pôsobil aj ako istia assist pri slovenskej slovenskej v rokoch 2006 až 2007.

Vrba sa stal hlavným koučom Sparty vo Februári 2021, jeho zverenci obsadili v minulom ligovom ročníku druhú priečku. Nasleduje zoznam dostupných európskych líg a najnovších európskych konferenčných líg. Momentálne patrí Sparte v poradí najvyšších bodov českej súťaže tretia pozícia s mužmi deviatich na lídra Plzne a sedem na rivala a obhajcu Slaviu Praha.


Michal Gašparík po ojčnom hvizde o finále Slovnaft Cupu:

Leave a Comment