Zákazník vrátil peniaze, peniaze nevidel! Odbiť ho mala predavačka: Obchod vysvetľuje situáciu, OSPRAVEDLNENIE

Nie je dovolené uverejňovať komentáre na sociálnych sieťach na Facebooku. “Nie vždy si človek spomenie, že má v peňaženke ešte nejaké lístky za zálohované fľaše a dnes som ich mal v peňaženke asi 4,” uviedol. Chcel som ich teda použiť ako cenu. Pri pokladni však prišiel šok. “V Lidli mi potvrdili pani 2 zo štyroch vrátila, že u nich platia iba 30 dní (majú to na stránke malými písmenkami), pričom to nie je napísané ani na tom lístočku,” rozčuľoval sa. “Dávajte si pozor na tento dátum, aspoň v Lidli. Ani si nechcem predstaviť, koľko takých 15 centoviek skončí,” dodal.

Zákazník vrátil peniaze, peniaze

Fotogaléria (3)

Zdroj: Facebook / Nekŕmte nás odpadom

S otázkami sme sa obrátili na samotný Lidl. Hovorca spoločnosti Tomáš Bezák však ubezpečil, že platnosť dokladu nie je časovo obmedzená a to ani v prípade PET fliaš a plechoviek, ani v prípade sklených fliaš.

„Je možné, že na vymazanie textu sa pozabudlo, ale na platnosť lístka to nič nemení. Ak zákazníkovi náš osobný komentár odpovedali, ide o chybu na našej strane, za ktorú sa ospravedlňujeme, “ uviedol. “Ak sa na nášho zákazníka obrátime napriamo, zjednáme nápravu,” dodal.

Zákazník vrátil peniaze, peniaze

Fotogaléria (3)

Zdroj: Getty Images

Systém zálohovania sklených fliaš funguje na Slovensku už dlhé roky. Zálohovanie PET fliaš a plechoviek je však novinkou, ktorá bola zavedená iba 1. januára 2022. Za všetky tieto obaly sú vám vrátené v predajni vystavený doklad, ktorý môžete použiť pri platni. Lidl v tejto súvislosti tiež môže, že zákazník môže rozhodnúť a svoju zálohu za odovzdané obaly – plechovky, PET i sklenené fľaše – siplní danišník sa môžhu zahdanzzá pri pokladnici veľlovělovať

Leave a Comment