Známy český herec v ŠOKU: Jeho milovaný syn († 46) SA ZASTRELIL!

Portál Šokujúce správy priniesol dodatečné.cz. „V noci sa doma zastrelil syna Ivana Vyskočila – Jakuba. Nechal dlhý zoznam rozlúčku. Dostal sa do nejakých dlhov a problémov,” povedal pre extra.cz zdroj z hercovho okolia.

„Prosím vás, ja o tom nemôžem nič. Môžem povedať, ” znovu zdrvený herec, ktorý mal so synom veľmi vrúcny vzťah. “Zbožnoval ho,” uviedol Vyskočilov priateє ”.

Ivan Vyskočil

fotogaléria (4)

Ivan Vyskočil sin synon Jakubom.
Zdroj: profimedia.sk

Podnikateľ Jakub Vyskočil bol podľa medializovaných informácií ženatý a bol otcom. Jeho spoločnosť patrila k najväčšej dopravcom v Českej republike. S firmou bolo spojených viacero korupčných káuz, ktoré sa týkali najmä Jiřího Varila, ktorý pôsobil v spoločnosti ako manažér. Podla iDnes.cz mal povesť mafiána. Jakub Vyskočil sa od Vařila celkom dištancoval a tvrdil, že slepo veril jeho tvrdeniam.

Seo Ivan Vyskočil účinkoval v mnohých filmoch a seriáloch. Spomenúť možno počiny Nesmrteľná teta, Chlapci a chlapi, Létajíci Čestmír, či Vyprávej. Je jedným zo zakladateľov Hereckej asociácie, ktorá udeľuje prestížne ceny Thálie.

Umelec má za sebou štyri nevydarené manželstvá. S prvou manželkou Majkou sa rozviedli po mesiaci. Jeho druhou ženou bola modelka Růžena Poláková, ktorá mu porodila dvoch synov. Po 12 rokoch sa rozviedli. Trevou ženou mu bola anseočka Ivana Andrlová. Manželstvo so štvrtou ženou – Anife Ismet Hassan Alikocoglu Ahmed Husein bolo poriadne búrlivé.

Známy český herec v ŠOKU: Jeho milovaný syn († 46) SA ZASTRELIL!

Leave a Comment